Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
SOUNDPEATS CAPSULE 3 PRO+ AI ANC DESTEKLİ Satıcı: Teknostore
4.045,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯59 dk önce
1 4045.50
SoundPeats Capsule 3 Pro+ ANC Hi-Res LDAC TWS Kablosuz Bluetooth Kulaklık Siyah Satıcı: Teknostore
4.427,08 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
2 4427.08
SOUNDPEATS CAPSULE 3 PRO+ AI ANC DESTEKLİ Satıcı: MaxiTekno
4.474,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯59 dk önce
3 4474.00
Soundpeats Capsule 3 Pro+ Tws Bluetooth 5.3 Kablosuz Kulakiçi Kulaklık - Hibrit Aktif Gürültü Engelleme (Anc) - Hi-Res Ldac - Siyah
Satıcı: Teknostore | 17 yorum
4.753,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
4 4753.00
Soundpeats Capsule 3 Pro+ Tws Bluetooth 5.3 Kablosuz Kulakiçi Kulaklık - Hibrit Aktif Gürültü Engelleme (Anc) - Hi-Res Ldac - Siyah
Satıcı: Maxitekno | 17 yorum
4.889,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
5 4889.00
Yapay Zeka ANC
4.045,50 TL
Aktif Gürültü Önleme (ANC)
Fiyat bulunamadı
GENEL BİLGİLER
SES ÖZELLİKLERİ
BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ
FİZİKSEL ÖZELLİKLER