Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Bluetooth:
Var
Bluetooth Standardı:
5.3
Mikrofon:
Var
Kumanda:
Var
Sürücü Çapı:
Kullanım Süresi (Genel):
6 saat

Soundpeats Clear Dot Tam Kablosuz Kulaklık Fiyatları

Soundpeats Clear Dot ENC TWS Kablosuz Bluetooth Kulaklık Beyaz

Satıcı: TeknoStore

1.263,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 sn önce

1 1273
SoundPeats Clear Dot ENC TWS Kablosuz Bluetooth Kulaklık Beyaz

Satıcı: Teknostore

1.225,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

2 1225.11
Soundpeats Clear Dot Tws Bluetooth 5.3 Kablosuz Kulaklık - Çift Mikrofonlu Aı Aramada Gürültü Azaltma Özellikli (Resmi Distribütör Garantili)

Satıcı: Teknostore

1.235,97 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

3 1235.97
Soundpeats Clear Dot Tws Bluetooth 5.3 Kablosuz Kulaklık - Çift Mikrofonlu Aı Aramada Gürültü Azaltma Özellikli (Resmi Distribütör Garantili)

Satıcı: MaxiTekno

1.371,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

4 1371.00
SoundPEATS Clear Dot TWS Bluetooth 5.3 Kablosuz Kulaklık - Çift Mikrofonlu AI Aramada Gürültü Azaltm

Satıcı: Teknostore

1.396,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 1396.00
Soundpeats Clear Dot Tws Bluetooth 5.3 Kablosuz Kulaklık - Çift Mikrofonlu Aı Aramada Gürültü Azaltma Özellikli (Resmi Distribütör Garantili) - Beyaz

Satıcı: Teknostore | 4 yorum

1.433,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

6 1433.00
SoundPEATS Clear Dot TWS Bluetooth 5.3 Kablosuz Kulaklık - Çift Mikrofonlu AI Aramada Gürültü Azaltm

Satıcı: Maxitekno

1.440,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 1440.00
Soundpeats Clear Dot Tws Bluetooth 5.3 Kablosuz Kulaklık - Çift Mikrofonlu Aı Aramada Gürültü Azaltma Özellikli (Resmi Distribütör Garantili) - Beyaz

Satıcı: Maxitekno | 4 yorum

1.479,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

8 1479.00

Soundpeats Clear Dot Tam Kablosuz Kulaklık Fiyat Geçmişi

Soundpeats Clear Dot Tam Kablosuz Kulaklık Temel Özellikleri

Var
5.3
Var
6 saat
Şarj Tipi:
Düşük Frekans (Bas):
20 Hz
Yüksek Frekans (Tiz):

Soundpeats Clear Dot Tam Kablosuz Kulaklık Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

• Bağlantı Tipi Tam Kablosuz
• Bluetooth Var
• Bluetooth Standardı 5.3
• Çoklu Bağlantı Yok
• Kablolu Kullanabilme Yok
• Gecikme Süresi 80 ms
• Kullanım Süresi (Genel) 6 saat
• Şarj Kutusu Süresi (Genel) 27 saat
• Şarj Tipi Şarj Kutusu USB-C
• Şarj Süresi (Kutu) 120 dk

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

Soundpeats Clear Dot Tam Kablosuz Kulaklık Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.