Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Soundpeats Life TWS ANC Kulak İçi Bluetooth Kulaklık Satıcı: Teknostore
1.754,44 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önce
1 1754.44
Soundpeats Life 12mm Dinamik Sürücülü Bluetooth 5.2 TWS Kulak İçi Kulaklık Siyah Satıcı: Teknostore
1.838,61 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önce
2 1838.61
Soundpeats Life 12mm Dinamik Sürücülü Bluetooth 5.2 TWS Kulak İçi Kulaklık Siyah Satıcı: MaxiTekno
1.845,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önce
3 1845.00
SoundPEATS Life Bluetooth Kulaklık Aktif Gürültü Engelleme (ANC) 12MM Dinamik Sürücü 25 Saat Kullanı Satıcı: Maxitekno
1.944,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
4 1944.00
Soundpeats Life Bluetooth Kulaklık Aktif Gürültü Engelleme (ANC) 12MM Dinamik Sürücü 25 Saat Kullanım Süresi - Siyah
Satıcı: Maxitekno | 44 yorum
2.000,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önce
5 2000.00
SoundPEATS Life Bluetooth Kulaklık Aktif Gürültü Engelleme (ANC) 12MM Dinamik Sürücü 25 Saat Kullanı Satıcı: Teknostore
2.084,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
6 2084.00
Soundpeats Life Bluetooth Kulaklık Aktif Gürültü Engelleme (ANC) 12MM Dinamik Sürücü 25 Saat Kullanım Süresi - Siyah
Satıcı: Teknostore | 44 yorum
2.145,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önce
7 2145.00
GENEL BİLGİLER
SES ÖZELLİKLERİ
BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ
FİZİKSEL ÖZELLİKLER2 yorum