Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Bluetooth:
Var
Bluetooth Standardı:
5.4
Mikrofon:
Var
Kumanda:
Var
Sürücü Çapı:
Kullanım Süresi (Genel):
6 saat

Soundpeats PearlClip Pro Tam Kablosuz Kulaklık Fiyatları

Soundpeats Pearl Clip Pro (TWS) Bluetooth 5.4 Kablosuz Open-Ear Klipsli Küpe Kulaklık (Resmi Distribütör Garantili)

Satıcı: Teknostore

2.367,78 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

1 2367.78
Soundpeats PearlClip Pro Hi-Res LDAC ENC OWS Kablosuz Bluetooth 6.0 Kulaklık Beyaz

Satıcı: Teknostore

2.401,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

2 2401.20
Soundpeats Pearl Clip Pro (TWS) Bluetooth 5.4 Kablosuz Open-Ear Klipsli Küpe Kulaklık (Resmi Distribütör Garantili)

Satıcı: Teknostore

2.445,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

3 2445.90
Soundpeats PearlClip Pro Hi-Res LDAC ENC OWS Kablosuz Bluetooth 6.0 Kulaklık Bej

Satıcı: Teknostore

2.483,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

4 2483.08
Soundpeats PearlClip Pro Hi-Res LDAC ENC OWS Kablosuz Bluetooth 6.0 Kulaklık Beyaz

Satıcı: TeknoStore

2.610,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 sn önce

5 2620
Soundpeats PearlClip Pro Hi-Res LDAC ENC OWS Kablosuz Bluetooth 6.0 Kulaklık Mor

Satıcı: MaxiTekno

2.643,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

6 2653
Soundpeats PearlClip Pro Hi-Res LDAC ENC OWS Kablosuz Bluetooth 6.0 Kulaklık Bej

Satıcı: MaxiTekno

2.643,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

7 2653
SoundPEATS PEARL CLIP PRO (TWS) BLUETOOTH 5.4 KABLOSUZ OPEN-EAR KLİPSLİ KÜPE KULAKLIK

Satıcı: Maxitekno

2.684,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

8 2684.00
SoundPEATS PEARL CLIP PRO (TWS) BLUETOOTH 5.4 KABLOSUZ OPEN-EAR KLİPSLİ KÜPE KULAKLIK

Satıcı: Maxitekno

2.684,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

9 2684.00
Soundpeats Pearl Clıp Pro (Tws) Bluetooth 5.4 Kablosuz Open-Ear Klipsli Küpe Kulaklık - Bej

Satıcı: Maxitekno | 18 yorum

2.766,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

10 2766.00
Soundpeats Pearl Clıp Pro (Tws) Bluetooth 5.4 Kablosuz Open-Ear Klipsli Küpe Kulaklık - Mor

Satıcı: Maxitekno | 18 yorum

2.766,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

11 2766.00

Soundpeats PearlClip Pro Tam Kablosuz Kulaklık Fiyat Geçmişi

Soundpeats PearlClip Pro Tam Kablosuz Kulaklık Temel Özellikleri

Var
5.4
Var
6 saat
Şarj Tipi:
Şarj Süresi:

Soundpeats PearlClip Pro Tam Kablosuz Kulaklık Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

• Bağlantı Tipi Tam Kablosuz
• Bluetooth Var
• Bluetooth Yonga Seti Bluetrum BT8932D
• Bluetooth Standardı 5.4
• Bluetooth Profili HFP A2DP AVRCP
• Bluetooth Özellikleri AAC SBC
• Çoklu Bağlantı Var
• Kablolu Kullanabilme Yok
• Gecikme Süresi 80 ms
• Kullanım Süresi (Genel) 6 saat
• Şarj Kutusu Süresi (Genel) 24 saat
• Şarj Tipi Şarj Kutusu USB-C
• Şarj Süresi 30 dk
• Şarj Süresi (Kutu) 60 dk
• Hızlı Şarj Var
• Hızlı Şarj Süresi 10 dk
• Hızlı Şarj Kullanım Süresi 2 sa
• Batarya (Kulaklık) 35 mAh
• Batarya (Şarj Kutusu) 350 mAh

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

Soundpeats PearlClip Pro Tam Kablosuz Kulaklık Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.