Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Bluetooth:
Var
Bluetooth Standardı:
5.4
Mikrofon:
Var
Kumanda:
Var
Sürücü Çapı:
Kullanım Süresi (Genel):
151 saat

Soundpeats Space Pro Kablosuz Kulaklık Fiyatları

Soundpeats Space Pro Bluetooth 5.4 Kablosuz Kulaküstü Kulaklık - 151 Saat Kullanım Süresi - Anc Özellikli - Bej

Satıcı: Teknostore | 33 yorum

2.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

1 2899.00
Soundpeats Space Pro Bluetooth 5.4 Kablosuz Kulaküstü Kulaklık - 151 Saat Kullanım Süresi - Anc Özellikli

Satıcı: Teknostore

2.936,94 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

2 2936.94
Soundpeats Space Pro Bluetooth 5.4 Kablosuz Kulaküstü Kulaklık - 151 Saat Kullanım Süresi - Anc Özellikli

Satıcı: Teknostore

2.936,94 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

3 2936.94
SoundPeats Space Pro Hi-Res LDAC Bluetooth 5.4 TWS Kablosuz Kulak üstü Kulaklık Bej

Satıcı: Teknostore

3.031,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

4 3031.40
Soundpeats Space Pro Hi-Res LDAC Bluetooth 5.4 TWS Kablosuz Kulak üstü Kulaklık Bej

Satıcı: TeknoStore

3.135,26 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

5 3145.26
SoundPeats Space Pro Hi-Res LDAC Bluetooth 5.4 TWS Kablosuz Kulak üstü Kulaklık Siyah

Satıcı: Teknostore

3.196,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

6 3196.15
SoundPEATS Space Pro Hi-Res LDAC Bluetooth 5.4 TWS Kablosuz Kulak üstü Kulaklık Bej

Satıcı: Teknostore

3.337,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

7 3337.00
SoundPEATS Space Pro Hi-Res LDAC Bluetooth 5.4 TWS Kablosuz Kulak üstü Kulaklık Siyah

Satıcı: Teknostore

3.337,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

8 3337.00
Soundpeats Space Pro Bluetooth 5.4 Kablosuz Kulaküstü Kulaklık - 151 Saat Kullanım Süresi - Anc Özellikli (Resmi Distribütör Garantili) - Siyah

Satıcı: Teknostore | 32 yorum

3.442,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

9 3442.00

Soundpeats Space Pro Kablosuz Kulaklık Fiyat Geçmişi

Soundpeats Space Pro Kablosuz Kulaklık Temel Özellikleri

Var
5.4
Var
151 saat
Şarj Tipi:
USB

Soundpeats Space Pro Kablosuz Kulaklık Özellikleri

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

• Bağlantı Tipi Kablosuz
• Bluetooth Var
• Bluetooth Standardı 5.4
• Bluetooth Özellikleri AAC LDAC SBC
• Çoklu Bağlantı Var
• Kablolu Kullanabilme Var
• Gecikme Süresi 77 ms
• Kullanım Süresi (Genel) 151 saat
• Şarj Tipi USB
• Hızlı Şarj Var
• Hızlı Şarj Süresi 5 dk
• Hızlı Şarj Kullanım Süresi 4 sa

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

Soundpeats Space Pro Kablosuz Kulaklık Yorumları (7 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

ibrahim ö***** Profil Resmi

19 yorum

ibrahim ö***** Kulaklığın stok ses kalitesi önceki kulaklığım QCY H3 PRO'yu sollar.Tek eksiği mikrofon kalitesi QCY'nin gerisinde.EQ ile ses kalitesini biraz daha artırmak için 2 1 -2 -1 0 1 2 1 2 2 ekolayzerini tavsiye ederim.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
2 ay önce
Samed Y***** Profil Resmi

3 yorum

Samed Y***** Amiral gemisi bir kulaklık. Ses seviyesi, malzeme kalitesi, konforu, özellikleri vs herşeyi çok iyi. Kutudan taşıma çantası, type c ve aux kablosu çıkıyor. Uygulamadan EQ ayarı falan yapılıyor. Oyun modu da var. Benim en sevdiğim bass modu. ?
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
7 ay önce
Emrullah Y**** Profil Resmi

1 yorum

Emrullah Y**** Yaklaşık 3 aydır kullanıyorum. Kutusundan type c - typce c ve aux kablo ile taşımak için bez çanta çıkıyor. Suni deri pedlari var. Dış sesleri çok iyi izole ediyor ve dışarı çok az ses veriyor. Dışarıda ve kalabalık yerlerde duyulmaz. Ancak pedler değişiyor mu veya soyulma yapar mı bilmiyorum. ANC performansı kütüphane gibi yerlerde çok iyi çalışıyor boşlukta gibi hissettiriyor. Şeffaflık modunu test edemedim iyi veya kötü diyemem. Cihazlarınıza type c veya aux ile bağlayabiliyorsunuz. Kendi ses kartı type c üzerinden 24 bit 96Khz veriyor. Uzun kullanımda kafada veya kulaklarda ağrı yapmıyor ama sıcak yerlerde suni deri terleme yapıyor. En iyi tarafları şarjı resmen bitmiyor aldığım günden itibaren sadece 2 defa tamamen şarj ettim arada kablo ile kullanıyorum bitiremiyorum. Telefon uygulaması var. Uygulama üzerinden ekolayzer atayabiliyorsunuz. Düzenli güncelleme alıyor.

-Ses kalitesi çok iyi şarkıdaki ayrıntıları ve detayları çok iyi veriyor.

- Tek kronik problemi type c ile kullanırken ANC modunda dip ses veriyor.
Devamını Oku
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
8 ay önce
mustafa k**** Profil Resmi

7 yorum

mustafa k**** yaklaşık 1 yıl pro olmayanı kullandım 1 aydırda bunu kullanıyorum başka çözüm aramayın...
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 yıl önce
Tolga P******* Profil Resmi

110 yorum

Tolga P******* @mustafa k**** anker yada qcy nın yarı fiyatına iki modeli var sizce bunu almaya değer mi, qcy forumlarda çok parlatılmıs hatta kimisi ankerq45 ile kıyaslamıs para vermeye değmez gibi yorumlar var, ben müzik için alacagım... Heavy metal ve synthpop, elektronik öncelikli dinliyorum. İlla çok ses çok enstrüman oluyor. Devamını Oku
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 1 yıl önce
mustafa k**** Profil Resmi

7 yorum

mustafa k**** @Tolga P******* slm kesinlikle değerr 4 yıl kulak içi modellerini kullandım şimdi kulak üstüne geçtim 1 yılı aşkındır. mutlaka üstün özellikli cihazlar vardır ama bu özellikler diğer cihazlarda 3 katı paralara satılıyor. anc açık olduğunda spor salonundaki gümbür gümbür sesleri çok iyi şekilde kesiyor. tüm estüromanları sanki ön sıradan dinliyormuş gibi ayrı ayrı veriyor. bass ı hiç rahatsız etmeden tırmalamadan ne önde ne arkada olmadan keyif veriyor. Devamını Oku
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 1 yıl önce
nisa Profil Resmi

1 yorum

nisa @mustafa k**** merhaba hala kullaniyor musunuz? anker q30 gibi kronik sorunlari olup olmadigini merak ediyorum ve rahatligi vs nasil?
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 10 ay önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.