Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Hassasiyet:
Empedans:
Mikrofon:
Var
Kumanda:
Var
Sürücü Çapı:
Kablo Uzunluğu:

SteelSeries Arctis Nova 1P Kablolu Kulaklık Fiyatları

Steelseries Arctis Nova 1P Siyah Kablolu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı - Teşhir Outlet Vitrin Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: Emperor

2.324,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 2324.10
Steelseries Arctis Nova 1P - Playstation Oyun Kulaklığı - Siyah (Teşhir) Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: KARAHAN STORE

2.789,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 2789.10
SteelSeries Arctis Nova 1P - Multi-Platform Gaming Kulaklık - Hi-Fi Sürücü - 360° Surround Ses - Memory Foam Kulak Yastıkları - Gürültü Önleyici Mikrofon - PS5, PS4, PC, Xbox, Switch - Siyah

Satıcı: Amazon.com.tr

3.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

3 3309
SteelSeries Arctis Nova 1P Kablolu Mikrofonlu Oyuncu Kulaklığı - Siyah

6 yorum

3.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

4 3299.00
SteelSeries Arctis Nova 1P - Multi-Platform Gaming Kulaklık - Hi-Fi Sürücü - 360° Surround Ses - Memory Foam Kulak Yastıkları - Gürültü Önleyici Mikrofon - PS5, PS4, PC, Xbox, Switch - Beyaz

Satıcı: Amazon.com.tr

3.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

5 3509
Steelseries Arctis Nova 1p Beyaz Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı beyaz

Satıcı: LuxuryAudio

3.709,77 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

6 3709.77
Steelseries Arctis Nova 1p Beyaz Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı beyaz

Satıcı: mediamarkt

3.800,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

7 3800.00
SteelSeries Arctis Nova Oyuncu Kulaklığı - Beyaz

Satıcı: EnSonu

3.869,33 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

8 3869.33
Steelseries Arctis Nova 1p - Playstation Oyun Kulaklığı - Siyah

Satıcı: BigTech34 | 57 yorum

3.949,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

9 3949.00
Steelseries Arctis Nova 1p - Playstation Oyun Kulaklığı - Beyaz - Gri

Satıcı: EnSonu | 57 yorum

3.989,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

10 3989.00
SteelSeries Arctis Nova 1p - Playstation Oyun Kulaklığı - Beyaz

Satıcı: EnSonu

3.989,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 3989.00
Steelseries Arctis Nova 1P Multi-System Oyuncu Kulak Üstü Kulaklık Siyah 3.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 3999.00
Steelseries Arctis Nova 1P Multi-System Oyuncu Kulak Üstü Kulaklık Beyaz 3.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 3999.00
SteelSeries Arctis Nova 1p - Playstation Oyun Kulaklığı - Beyaz

Satıcı: Teknosa

3.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

14 3999.00
SteelSeries Arctis Nova 1P Mikrofonlu Stereo Gürültü Önleyicili Oyuncu Kulak Üstü Kablolu Kulaklık

Satıcı: Teknosa

3.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

15 3999.00
SteelSeries Arctis Nova 1P Mikrofonlu Stereo Gürültü Önleyicili Oyuncu Kulak Üstü Kablolu Kulaklık

Satıcı: Teknosa

3.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

16 3999.00
Steelseries Arctis Nova 1P Ps5 Ps4 PC Xbox Switch Playstation Oyun Kulaklığı 3.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

17 3999.00
Steelseries Arctis Nova 1P Playstation Beyaz Oyun Kulaklığı 3.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

18 3999.00
Steelseries Arctis Nova 1P - Multi-Platform Gaming Kulaklık - Hi-Fi Sürücü - 360° Surround Ses - Mem

Satıcı: Toy Fox

6.983,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

19 6983.02

SteelSeries Arctis Nova 1P Kablolu Kulaklık Fiyat Geçmişi

SteelSeries Arctis Nova 1P Kablolu Kulaklık Temel Özellikleri

Var
Düşük Frekans (Bas):
20 Hz
Yüksek Frekans (Tiz):

SteelSeries Arctis Nova 1P Kablolu Kulaklık Özellikleri

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

SteelSeries Arctis Nova 1P Kablolu Kulaklık Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.