Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Sunix 200 Mah Aac ve Sbc Destekli 30 Saat Oynatma Süreli 5.0 Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık Mavi Blt-27
Satıcı: ANDROMEDA BİLGİSAYAR | 7 yorum
990,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
1 990.00
Sunix 200 Mah Aac ve Sbc Destekli 30 Saat Oynatma Süreli 5.0 Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık Beyaz Blt-27
Satıcı: ANDROMEDA BİLGİSAYAR | 1 yorum
990,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
2 990.00
Sunix 200 Mah Aac Ve Sbc Destekli 30 Saat Oynatma Süreli 5.0 Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık Beyaz Blt Satıcı: ANDROMEDA BİLGİSAYAR
990,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önce
3 990.00
Sunix 200 Mah Aac Ve Sbc Destekli 30 Saat Oynatma Süreli 5.0 Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık Pembe Blt Satıcı: ANDROMEDA BİLGİSAYAR
990,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önce
4 990.00
GENEL BİLGİLER
SES ÖZELLİKLERİ
BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ
FİZİKSEL ÖZELLİKLER