Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Bluetooth:
Var
Bluetooth Standardı:
5.3
Mikrofon:
Var
Kumanda:
Var
Şarj Tipi:
USB

Sunix BLT-45 Kablosuz Kulaklık Fiyatları

Sunix Wireless 5.3 Stereo Kedili Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık Yeşil BLT-45

Satıcı: Amazon.com.tr

591,33 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

1 601.33
Sunix Wireless 5.3 Stereo Kedili Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık Siyah BLT-45

Satıcı: Amazon.com.tr

914,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 dk önce

2 924.5
Sunix Wireless 5.3 Stereo Kedili Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık Beyaz Blt-45

Satıcı: AS4 TEKNOLOJİ

1.054,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

3 1054.50
Sunix Wireless 5.3 Stereo Kedili Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık Siyah Blt-45

Satıcı: ANDROMEDA BİLGİSAYAR

1.139,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

4 1139.20
Sunix Wireless 5.3 Stereo Kedili Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık Yeşil Blt-45

Satıcı: ANDROMEDA BİLGİSAYAR

1.232,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

5 1232.00
Sunix Wireless 5.3 Stereo Kedili Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık Beyaz BLT-45

Satıcı: ANDROMEDA BİLGİSAYAR

1.323,88 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

6 1333.88
Sunix Wireless 5.3 Stereo Kedili Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık Mor Blt-45

Satıcı: ANDROMEDA BİLGİSAYAR | 1 yorum

1.323,88 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

7 1323.88
Sunix Wireless 5.3 Stereo Kedili Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık Beyaz Blt-45

Satıcı: ANDROMEDA BİLGİSAYAR

1.323,88 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

8 1323.88
Sunix Wireless 5.3 Stereo Kedili Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık Pembe Blt-45

Satıcı: Sunix TR

1.750,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

9 1750.00

Sunix BLT-45 Kablosuz Kulaklık Fiyat Geçmişi

Sunix BLT-45 Kablosuz Kulaklık Temel Özellikleri

Var
5.3
Var
USB

Sunix BLT-45 Kablosuz Kulaklık Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

• Bağlantı Tipi Kablosuz
• Bluetooth Var
• Bluetooth Standardı 5.3
• Çoklu Bağlantı Yok
• Kablolu Kullanabilme Var
• Şarj Tipi USB

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

Sunix BLT-45 Kablosuz Kulaklık Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.