Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Syrox K12A Mikrofonlu Kulakiçi Kulaklık - Beyaz
Satıcı: elifiletisim038 | 153 yorum
120,00 TL + 49,90 TL Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
1 130
Syrox Mikrofonlu Ios Uyumlu Jak Girişli Kulaklık Süper Ses Kalitesi Satıcı: CEYHAN İLETİŞİM
144,00 TL + 39,99 TL Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
2 154
Syrox Mikrofonlu Ios Uyumlu Jak Girişli Kulaklık Süper Ses Kalitesi Satıcı: ArEm Elektrik
146,00 TL + 39,99 TL Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
3 156
Syrox K12A 3.5 mm MikrofonluiPhoneKulaklık
Satıcı: ELİNÇ TOPTAN AKSESUAR | 11 yorum
149,00 TL + 49,90 TL Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
4 159
Syrox K12a 3,5Mm Jack Konnektörlü Earbuds Kulaklık Mikrofonlu
Satıcı: AKIN HEDİYELİK
137,80 TL + 78,75 TL Kargo Siteye Git ❯57 dk önce
5 147.8
İos Uyumlu K12a 3.5 Mm Jak Girişli Mikrofonlu Iphone Kulaklık Syrox
Satıcı: Umut Bilişim Teknolojileri
244,00 TL + 81,25 TL Kargo Siteye Git ❯57 dk önce
6 254
GENEL BİLGİLER
SES ÖZELLİKLERİ
BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ
FİZİKSEL ÖZELLİKLER