Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Syrox Kulakiçi Mikrofonlu 3.5 Mm Kulaklık Satıcı: onlinekordon
137,20 TL + 39,99 TL Kargo Siteye Git ❯7 saat önce
1 147.2
Syrox K65 Kulak Içi Kablolu Kulaklık Garantili Net Ses Kaliteli - Mikrofonlu Satıcı: onlinekordon
142,10 TL + 39,99 TL Kargo Siteye Git ❯7 saat önce
2 152.1
Syrox K65 Mikrofonlu Kulak İçi Kulaklık siyah Satıcı: alanteknoo
199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯50 dk önce
3 199.00
Syrox K65 Mikrofonlu Kulak İçi Kulaklık beyaz Satıcı: alanteknoo
199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
4 199.00
Syrox K65 Eco Mikrofonlu Kablolu Kulaklık - Beyaz
Satıcı: onlinekordon | 14 yorum
175,00 TL + 49,90 TL Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
5 185
Syrox K65 Eco Mikrofonlu Kablolu Kulaklık - Siyah
Satıcı: onlinekordon | 14 yorum
175,00 TL + 49,90 TL Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
6 185
GENEL BİLGİLER
SES ÖZELLİKLERİ
BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ
FİZİKSEL ÖZELLİKLER