Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Mikrofon:
Var
Kumanda:
Var

ttec Taks E20 Kablolu Kulaklık Fiyatları

Taks E20 Mikrofonlu Kulak Içi Kulaklık - Siyah

Satıcı: esenleriletişim | 1 yorum

127,00 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

1 137
Ttec TAKS Kumandalı ve Mikrofonlu 3.5 mm Jack Girişli Kulakiçi Kulaklık 5KMM124P (2 yıl Ttec Garantili) (Pembe)

Satıcı: pdateknoloji

169,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

2 179
Ttec TAKS Kumandalı ve Mikrofonlu 3.5 mm Jack Girişli Kulakiçi Kulaklık 5KMM124S (2 yıl Ttec Garantili) (Siyah)

Satıcı: pdateknoloji

169,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

3 179
Ttec TAKS Kumandalı ve Mikrofonlu 3.5 mm Jack Girişli Kulakiçi Kulaklık 5KMM124K (2 yıl Ttec Garantili) (Kırmızı)

Satıcı: pdateknoloji

169,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

31 sn önce

4 179
Ttec Taks Kumandalı Ve Mikrofonlu Kulakiçi Kulaklık Pembe 5Kmm124p (2 Yıl Ttec Garantili)

Satıcı: PDAteknoloji

140,70 TL + 78,75 TL Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 150.7
Ttec Taks Kumandalı Ve Mikrofonlu Kulakiçi Kulaklık Mavi 5Kmm124m (2 Yıl Ttec Garantili)

Satıcı: PDAteknoloji

140,70 TL + 78,75 TL Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 150.7
Ttec 5KMM124P Taks Kumandalı Mikrofonlu Kulak İçi Kulaklık pembe

Satıcı: pdateknoloji

239,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

7 239.00
Taks WE02 Mikrofonlu Kulak Içi Kulaklık Beyaz

Satıcı: esenleriletişim

190,00 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

8 200
TAKS Ttec Kumandalı Ve Mikrofonlu Kulakiçi Kulaklık Pembe 5kmm124p (2 YIL TTEC GARANTİLİ)

Satıcı: PDAteknoloji

250,00 TL + 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

9 260
Ttec TAKS Kumandalı ve Mikrofonlu Kulakiçi Kulaklık Kırmızı 5KMM124K (2 yıl Ttec Garantili)

Satıcı: PDAteknoloji

265,88 TL + 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

10 275.88
TAKS Kumandalı ve Mikrofonlu Kulakiçi Kulaklık Beyaz 5KMM124B (Ttec Garantili)

Satıcı: PDAteknoloji

265,88 TL + 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

11 275.88
TAKS Kumandalı ve Mikrofonlu Kulakiçi Kulaklık Siyah 5KMM124S (Ttec Garantili)

Satıcı: ondo

299,00 TL + 39,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

12 309
TAKS Kumandalı ve Mikrofonlu Kulakiçi Kulaklık Beyaz 5KMM124B (Ttec Garantili)

Satıcı: ondo

299,00 TL + 39,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

13 309

ttec Taks E20 Kablolu Kulaklık Fiyat Geçmişi

ttec Taks E20 Kablolu Kulaklık Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

ttec Taks E20 Kablolu Kulaklık Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.