Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Mikrofon:
Var
Kumanda:
Var

ttec Taks WE01 Kablolu Kulaklık Fiyatları

Taks Mikrofonlu Kulaklık Kulakiçi WE01 Serisi (Kırmızı)

Satıcı: pdateknoloji

124,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

56 sn önce

1 134
Taks Mikrofonlu Kulaklık Kulakiçi WE01 Serisi (Mavi)

Satıcı: pdateknoloji

129,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

2 139
Taks Mikrofonlu Kulaklık Kulakiçi WE01 Serisi - Siyah - 5KMM123S (2 yıl Ttec Garantili)

Satıcı: pdateknoloji

129,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

3 139
Taks Mikrofonlu Kulaklık Kulakiçi WE01 Serisi - Beyaz - 5KMM123B

Satıcı: Elektro Sepeti

98,69 TL + 39,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

4 108.69
Taks Mikrofonlu Kulaklık Kulakiçi WE01 Serisi - Kırmızı - 5KMM123K

Satıcı: Elektro Sepeti

98,69 TL + 39,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

5 108.69
Taks 5KMM123P WE01 Mikrofonlu Kulak Içi Kulaklık Silikonlu,pe

Satıcı: Elektro Sepeti

123,00 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

6 133
Taks 5KMM123K Mikrofonlu Kulakiçi Kulaklık

Satıcı: Elektro Sepeti | 1 yorum

123,00 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

7 133
Taks Mikrofonlu Kulaklık Kulakiçi We01 Serisi - Siyah - 5Kmm123s

Satıcı: PDAteknoloji

112,50 TL + 78,75 TL Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

8 122.5
Taks Mikrofonlu Kulaklık Kulakiçi We01 Serisi - Kırmızı - 5Kmm123k

Satıcı: PDAteknoloji

112,50 TL + 78,75 TL Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

9 122.5
Taks 5KMM123S WE01 Serisi Mikrofonlu Kulakiçi Kulaklık siyah

Satıcı: pdateknoloji

199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

10 199.00
Taks 5KMM123 WE01 Mikrofonlu Kulak İçi Kulaklık siyah

Satıcı: cengiziletisim

215,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

11 215.00
TAKS Marka: Mikrofonlu Kulaklık Kulakiçi We01 Serisi - Pembe - 5kmm123p Uyumlu

Satıcı: PDAteknoloji

250,00 TL + 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

12 260
Taks Mikrofonlu Kulaklık Kulakiçi WE01 Serisi - Beyaz - 5KMM123B

Satıcı: İNDEA

252,99 TL + 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

13 262.99
Taks Mikrofonlu Kulaklık Kulakiçi WE01 Serisi - Siyah - 5KMM123S

Satıcı: öz-ne bilişim

260,10 TL + 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

14 270.1
Ttec TAKS 5KMM123 SİLİKON KULAK İÇİ KULAKLIK

Satıcı: TEKSA İLETİŞİM

269,10 TL + 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

15 279.1

ttec Taks WE01 Kablolu Kulaklık Fiyat Geçmişi

ttec Taks WE01 Kablolu Kulaklık Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

ttec Taks WE01 Kablolu Kulaklık Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.