Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
AGM Takstar HF-580 Hi-Fi Düzlemsel Kulaklık , Kablolu Kulak Üstü Kulaklık , - Siyah
Satıcı: Asya Gümrük Malları
9.750,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
1 9750.00
Takstar HF580 PLANAR KULAKLIK / Kulak Üstü / Arkası Açık Planar Magnetik Hi-Fi Kulaklık, Stüdyo / Audiophiles için Satıcı: Pan Müzik
11.887,27 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önce
2 11887.27
Takstar Hf580 Planar Kulaklık / Kulak Üstü / Arkası Açık Planar Magnetik Hi-Fi Kulaklık, Stüdyo / Audiophiles İçin
Satıcı: REFLEKS FOTOĞRAFÇILIK
12.758,40 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
3 12758.40
Takstar HF580 PLANAR KULAKLIK / Kulak Üstü / Arkası Açık Planar Magnetik Hi-Fi Kulaklık, Stüdyo / Audiophiles için Satıcı: Refleks Foto
13.711,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
4 13711.50
Takstar Hf-580 Planar Kulaklık Hf580
Satıcı: ylmzhome
19.595,70 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
5 19595.70
GENEL BİLGİLER
SES ÖZELLİKLERİ
BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ