Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Bluetooth:
Var
Bluetooth Standardı:
4.2
Hassasiyet:
Empedans:
Mikrofon:
Var
Kumanda:
Var

TCL MTRO200BT Kablosuz Kulaklık Fiyatları

TCL Mtro200bt Kablosuz Kulak Üstü Kulaklık Siyah

Satıcı: Koycebine

699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 699.00
TCL Mtro200bt Kablosuz Kulak Üstü Kulaklık Siyah

Satıcı: Koycebine

699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 699.00
TCL MTRO200BT Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık 699,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

3 709
Tcl Mtro200bt Kablosuz Kulak Üstü Kulaklık Siyah

Satıcı: Koycebine

831,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 831.60
Tcl MTRO200BT Kablosuz Kulak Üstü Kulaklık

Satıcı: Koycebine | 84 yorum

899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

5 899.00
Tcl MTRO200BT Kablosuz Kulak Üstü Kulaklık

Satıcı: ziyapaşa teknoloji | 84 yorum

899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

6 899.00
TCL MTRO200BT Kablosuz Mikrofonlu Bluetooth 4.2 Kulaküstü Kulaklık siyah

Satıcı: koycebine | 28 yorum

899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

7 899.00
Tcl Mtro200Bt Kablosuz Kulak Üstü Kulaklık Siyah

Satıcı: ÖZGÜR İLETİŞİM

919,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

8 919.08
TCL MTRO200BT Kablosuz Mikrofonlu Bluetooth 4.2 Kulaküstü Kulaklık siyah

Satıcı: Arcell | 28 yorum

999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

9 999.00
Tcl MTRO200BT Kablosuz Kulak Üstü Kulaklık Siyah

Satıcı: 4B Teknoloji

999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

10 999.00
Tcl Mtro200Bt Kablosuz Kulak Üstü Kulaklık Siyah

Satıcı: Arcell

999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

11 999.00
Tcl MTRO200BT Kablosuz Kulak Üstü Kulaklık Siyah

Satıcı: Ziyapaşa Teknoloji

1.001,21 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

12 1001.21
Tcl MTRO200BT Kablosuz Kulak Üstü Kulaklık

Satıcı: 4B TEKNOLOJİ

990,71 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 1000.71
TCL MTRO200BT Mikrofonlu Kablosuz Kulak Üstü Kulaklık (Bluetooth 4.2, Ses Yalıtımı, Katlanabilir, Deri Kulak Yastığı, Entegre Uzaktan Kumanda ve Mikrofon, 20 Saat Çalma Süresi), Gölge Siyahı

Satıcı: Koycebine

1.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

14 1109
Tcl Mtro200bt Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık

Satıcı: 4B İletişim

1.121,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

15 1121.00

TCL MTRO200BT Kablosuz Kulaklık Fiyat Geçmişi

TCL MTRO200BT Kablosuz Kulaklık Temel Özellikleri

Var
4.2
Var
Sürücü Çapı:
Kullanım Mesafesi:
Kullanım Süresi (Genel):
20 saat
Bekleme Süresi (En Fazla):
350 saat
Şarj Tipi:
USB
Şarj Süresi:
Düşük Frekans (Bas):
10 Hz
Yüksek Frekans (Tiz):

TCL MTRO200BT Kablosuz Kulaklık Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

• Bağlantı Tipi Kablosuz
• Bluetooth Var
• Bluetooth Standardı 4.2
• Çoklu Bağlantı Yok
• Kablolu Kullanabilme Yok
• Kullanım Mesafesi 10 m
• Kullanım Süresi (Genel) 20 saat
• Kullanım Süresi (Yoğun) 18 saat
• Bekleme Süresi (En Fazla) 350 saat
• Şarj Tipi USB
• Şarj Süresi 180 dk
• Hızlı Şarj Var
• Hızlı Şarj Süresi 15 dk
• Hızlı Şarj Kullanım Süresi 3 sa

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

TCL MTRO200BT Kablosuz Kulaklık İle En Çok Karşılaştırılan Kulaklıklar

TCL MTRO200BT Kablosuz Kulaklık Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.