Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Bluetooth:
Var
Bluetooth Standardı:
5.4
Mikrofon:
Var
Kumanda:
Var
Sürücü Çapı:
Kullanım Mesafesi:

Tecno Buds 4 Air Tam Kablosuz Kulaklık Fiyatları

Tecno Buds 4 AIR Bluetooth 2.0 Kulak İçi Kulaklık siyah

Satıcı: lideriletisimvdf

899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

1 899.00
Tecno Buds 4 AIR Bluetooth 2.0 Kulak İçi Kulaklık siyah

Satıcı: TecnoTürkiye

956,13 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

2 956.13
Tecno Buds 4 Air Bluetooth Kulaklık (Tecno Türkiye Garantili) - Siyah

Satıcı: Teknoforsa | 4 yorum

999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

3 999.00
TECNO Buds 4 Air Beyaz (TECNO Türkiye Garantili)

Satıcı: ZORLU BİLİŞİM TELEKOMÜNİKASYON

999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 999.00
Tecno Buds 4 Air Bluetooth Kulaklık (Tecno Türkiye Garantili) - Siyah

Satıcı: FX ELEKTRONİK | 4 yorum

1.040,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

5 1040.00
TECNO Buds 4 Air Siyah (TECNO Türkiye Garantili)

Satıcı: TECNO Türkiye

1.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 1099.00
Tecno Buds 4 Air TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık (Tecno Türkiye Garantili)

Satıcı: Haniletisim

1.230,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

7 1230.00
Tecno Buds 4 Air Tws Kulak İçi Bluetooth Kulaklık

Satıcı: FXELEKTRONİK

1.249,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

58 dk önce

8 1249.70
Tecno Buds 4 Air TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık (Tecno Türkiye Garantili)

Satıcı: EVOFONE

1.287,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

9 1287.08
Tecno Buds 4 Air TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık (Tecno Türkiye Garantili) (Beyaz)

Satıcı: Firsat Kurdu

1.435,64 TL + Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

10 1445.64
TECNO Buds 4 Air ENC Bluetooth Kulaklık Siyah (TECNO Türkiye Garantili)

Satıcı: FırsatKurdu

1.489,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 dk önce

11 1499
Tecno Buds 4 Air

Satıcı: TECNO TÜRKIYE

1.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

12 1499.00
TECNO Buds 4 Air Siyah (TECNO Türkiye Garantili)

Satıcı: TECNO Türkiye

1.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

13 1499.00
TECNO Buds 4 Air Siyah (TECNO Türkiye Garantili)

Satıcı: FırsatKurdu

1.566,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

14 1566.55
Tecno Buds 4 Air Tws Kulak İçi Bluetooth Kulaklık (Tecno Türkiye Garantili)

Satıcı: FIRSATKURDU

1.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

58 dk önce

15 1699.00

Tecno Buds 4 Air Tam Kablosuz Kulaklık Fiyat Geçmişi

Tecno Buds 4 Air Tam Kablosuz Kulaklık Temel Özellikleri

Var
5.4
Var
Kullanım Süresi (Genel):
5.5 saat
Şarj Tipi:

Tecno Buds 4 Air Tam Kablosuz Kulaklık Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

• Bağlantı Tipi Tam Kablosuz
• Bluetooth Var
• Bluetooth Standardı 5.4
• Bluetooth Profili HFP A2DP AVRCP
• Çoklu Bağlantı Yok
• Kablolu Kullanabilme Yok
• Kullanım Mesafesi 10 m
• Kullanım Süresi (Genel) 5.5 saat
• Şarj Kutusu Süresi (Genel) 22 saat
• Şarj Tipi Şarj Kutusu USB-C
• Hızlı Şarj Yok
• Batarya (Kulaklık) 35 mAh
• Batarya (Şarj Kutusu) 320 mAh

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

Tecno Buds 4 Air Tam Kablosuz Kulaklık Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.