Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Bluetooth:
Var
Bluetooth Standardı:
5.4
Mikrofon:
Var
Kumanda:
Var
Şarj Tipi:

Tecno Buds 4 Tam Kablosuz Kulaklık Fiyatları

Tecno Buds 4 Anc Enc Bluetooth 5.4 Tws Kulak İçi Kulaklık Beyaz

Satıcı: Schitec

1.439,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

1 1439.10
Tecno Buds 4 Bluetooth Kulaklık Beyaz (Tecno Türkiye Garantili)

Satıcı: ScHitec Türkiye

1.471,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

2 1471.08
TECNO Beyaz (TECNO Türkiye Garantili)

Satıcı: TekCep

1.589,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 1589.00
Tecno Buds 4 Bluetooth Kulaklık Siyah (Tecno Türkiye Garantili)

Satıcı: BittiBitiyor

1.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

4 1609
Tecno Buds 4 Bluetooth 5.4 Kulak İçi Kulaklık Beyaz

Satıcı: BittiBitiyor

1.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

5 1609
Tecno Buds 4 Bluetooth Kulaklık Beyaz (Tecno Türkiye Garantili)

Satıcı: BittiBitiyor

1.606,22 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

6 1606.22
TECNO Beyaz (TECNO Türkiye Garantili)

Satıcı: BittiBitiyor

1.667,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 1667.00
Tecno Buds 4 Bluetooth 5.4 Kulak İçi Kulaklık Mavi

Satıcı: BittiBitiyor

1.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

8 1709
Tecno Buds 4 Bluetooth Kulaklık (Tecno Türkiye Garantili) (Beyaz)

Satıcı: TECNO TÜRKIYE

1.709,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 1709.10
Tecno Buds 4 Bluetooth Kulaklık (Tecno Türkiye Garantili) (Siyah)

Satıcı: TECNO TÜRKIYE

1.709,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 1709.10
Tecno Buds 4 Bluetooth Kulaklık Mavi (Tecno Türkiye Garantili)

Satıcı: FIRSATKURDU

1.732,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

11 1732.50
Tecno Buds 4 Bluetooth Kulak Içi Kulaklık Siyah

Satıcı: SULTANGAZİ MOBİL İLETİŞİM - Turkcell Mağazası

1.749,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 1749.00
Tecno Buds 4 Bluetooth Kulak Içi Kulaklık Beyaz

Satıcı: Çiğdem Özdemir - Turkcell Mağazası

1.790,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 1790.00
Tecno Buds 4 Bluetooth Kulaklık (Tecno Türkiye Garantili) - Gece Mavisi

Satıcı: FİXELEKTRONİK | 1 yorum

1.889,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

14 1889.00
Tecno Buds 4 Bluetooth Kulaklık (Tecno Türkiye Garantili) - Siyah

Satıcı: FİXELEKTRONİK | 1 yorum

1.889,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

15 1889.00
Tecno Buds 4 Bluetooth Kulaklık Beyaz (Tecno Türkiye Garantili)

Satıcı: FırsatKurdu

1.923,75 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

16 1923.75
Tecno Buds 4 Bluetooth Kulaklık Siyah (Tecno Türkiye Garantili)

Satıcı: FırsatKurdu

1.923,75 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

17 1923.75

Tecno Buds 4 Tam Kablosuz Kulaklık Fiyat Geçmişi

Tecno Buds 4 Tam Kablosuz Kulaklık Temel Özellikleri

Var
5.4
Var

Tecno Buds 4 Tam Kablosuz Kulaklık Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

• Bağlantı Tipi Tam Kablosuz
• Bluetooth Var
• Bluetooth Standardı 5.4
• Çoklu Bağlantı Yok
• Kablolu Kullanabilme Yok
• Şarj Kutusu Süresi (Genel) 28 saat
• Şarj Tipi Şarj Kutusu USB-C
• Hızlı Şarj Yok

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

Tecno Buds 4 Tam Kablosuz Kulaklık Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.