Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Bluetooth:
Var
Bluetooth Standardı:
5.0
Mikrofon:
Var
Kumanda:
Var
Sürücü Çapı:
Kullanım Mesafesi:

Tecno Nightingale N1 Kablosuz Kulaklık Fiyatları

Tecno Nightingale-N1 Kablosuz Wireless Extra Bass Kulaklık Siyah

Satıcı: EYATECH

1.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

1 1099.00
TECNO Nightingale-N1 Wireless Headset Siyah (TECNO Türkiye Garantili)

Satıcı: ScHitec Türkiye

1.171,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

2 1171.80
Tecno Nightingale-N1 Kablosuz Wireless Extra Bass Kulaklık Siyah

Satıcı: Schitec

1.171,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

3 1171.80
Tecno Nightingale-N1 Kablosuz Kulaklık Siyah

Satıcı: ScHitec Türkiye

1.197,84 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

4 1197.84
TECNO Nıghtıngale-n1 Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık Siyah

Satıcı: ZeyAs Tech

1.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

5 1199.00
Tecno Nıghtıngale-N1 Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık Siyah

Satıcı: İNTEKNOLOJİ

1.267,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

6 1267.20
Tecno Nightingale N1 Kablosuz Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık, Siyah

Satıcı: Schitec

1.302,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

7 1312
TECNO Nıghtıngale-n1 Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık Siyah

Satıcı: SCHİTEC TÜRKİYE

1.302,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

8 1302.00
Tecno Nightingale-N1 Kablosuz Kulaklık Siyah

Satıcı: EYATECH

1.334,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

9 1334.00
Tecno Nightingale-N1 Kablosuz Wireless Extra Bass Kulaklık Siyah

Satıcı: Winex

1.302,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

10 1312

Tecno Nightingale N1 Kablosuz Kulaklık Fiyat Geçmişi

Tecno Nightingale N1 Kablosuz Kulaklık Temel Özellikleri

Var
5.0
Var
Kullanım Süresi (Genel):
47 saat
Bekleme Süresi (En Fazla):
250 saat
Şarj Tipi:
USB
Şarj Süresi:

Tecno Nightingale N1 Kablosuz Kulaklık Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

• Bağlantı Tipi Kablosuz
• Bluetooth Var
• Bluetooth Standardı 5.0
• Çoklu Bağlantı Yok
• Kablolu Kullanabilme Var
• Kullanım Mesafesi 10 m
• Kullanım Süresi (Genel) 47 saat
• Bekleme Süresi (En Fazla) 250 saat
• Şarj Tipi USB
• Şarj Süresi 120 dk
• Hızlı Şarj Yok
• Batarya (Kulaklık) 520 mAh

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

Tecno Nightingale N1 Kablosuz Kulaklık Yorumları (6 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Ahmet Profil Resmi

53 yorum

Ahmet Bluetooth 5.0
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 yıl önce
Epey Profil Resmi
Epey Resmi kaynak varsa paylaşır mısınız?
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 1 yıl önce
uye_176242014851 Profil Resmi

8 yorum

uye_176242014851 @Epey Direk kutusunda yazıyor
BT Version: V5.0
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 5 ay önce
Epey Profil Resmi
Epey @uye_176242014851 Güncellendi.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 5 ay önce
Basit B** K******** Profil Resmi

6 yorum

Basit B** K******** @Epey ürünün kutusunda şarj süresi 120 dakika olarak belirtilmiş
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
2 yıl önce
Epey Profil Resmi
Epey Güncellendi.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 2 yıl önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.