Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Tonex G5 Type-C Girişli Mikrofonlu Kulakiçi Kablolu Kulaklık beyaz Satıcı: 0nlinekordon
240,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
1 240.00
Tonex G5 Type-C Girişli Mikrofonlu Kulakiçi Kablolu Kulaklık Satıcı: baskentliteknoloji
250,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
2 250.00
Tonex G5 Type-C Girişli Stereo Kablolu Kulaklık Süper Extra Bass
Satıcı: cdabilisim
225,00 TL + 78,75 TL Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
3 235
Tonex G5 Type-C Girişli Stereo Kablolu Kulaklık Süper Extra Bass - Beyaz
Satıcı: cdabilisim | 1 yorum
315,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
4 315.00
Tonex G5 Type-C Girişli Stereo Kablolu Kulaklık Süper Extra Bass - 5 Adet
Satıcı: cdabilisim
758,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
5 758.50
GENEL BİLGİLER
SES ÖZELLİKLERİ
BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ
FİZİKSEL ÖZELLİKLER