Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Bluetooth:
Var
Bluetooth Standardı:
5.0
Mikrofon:
Var
Kumanda:
Var
Kullanım Süresi (Genel):
3 saat
Şarj Tipi:
USB

Torima B39 Kablosuz Kulaklık Fiyatları

Torima Bluetooth Kulaklık Rgb Işıklı Kulak Üstü Kablolu Kablosuz Kulaklık B39S Kırmızı Siyah

Satıcı: Torima

400,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 400.00
Torima B39 Bluetooth Kablosuz Stereo Kulaklık Kırmızı - Siyah

Satıcı: Torima

495,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 495.00
Torima B39 Bluetooth Kablosuz Stereo Kulaklık Beyaz

Satıcı: Torima

495,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 495.00
Torima B39 Bluetooth Kablosuz Stereo Kulaklık Kırmızı - Siyah

Satıcı: Torima

511,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

4 511.50
Torima B39 Bluetooth Kablosuz Stereo Kulaklık Siyah

Satıcı: Torima

511,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

5 511.50
Torima B39 Bluetooth Kablosuz Stereo Kulaklık Kırmızı - Siyah

Satıcı: Torima | 17 yorum

550,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

6 550.00
Torima B39 Bluetooth Kablosuz Stereo Kulaklık Beyaz

Satıcı: Torima | 11 yorum

550,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

7 550.00
Torima B39 Bluetooth Kablosuz Stereo Kulaklık Beyaz

Satıcı: Torima

550,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

8 550.00
Torima B39 Bluetooth Kablosuz Stereo Kulaklık Kırmızı - Siyah

Satıcı: Torima

550,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

9 550.00
Torima Bluetooth Kulaklık Rgb Işıklı Kulak Üstü Kablolu Kablosuz Kulaklık B39S Kırmızı Siyah

Satıcı: DEMET TEKNOMARKET

999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 999.00

Torima B39 Kablosuz Kulaklık Fiyat Geçmişi

Torima B39 Kablosuz Kulaklık Temel Özellikleri

Var
5.0
Var
3 saat
USB

Torima B39 Kablosuz Kulaklık Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

• Bağlantı Tipi Kablosuz
• Bluetooth Var
• Bluetooth Standardı 5.0
• Çoklu Bağlantı Yok
• Kablolu Kullanabilme Var
• Kullanım Süresi (Genel) 3 saat
• Şarj Tipi USB

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

Torima B39 Kablosuz Kulaklık İle En Çok Karşılaştırılan Kulaklıklar

Torima B39 Kablosuz Kulaklık Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.