Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Bluetooth:
Var
Bluetooth Standardı:
5.0
Mikrofon:
Var
Kumanda:
Var
Şarj Tipi:
USB

Torima P47 Kablosuz Kulaklık Fiyatları

Torima Bluetooth Kulaklık Kulak Üstü Kablosuz Kulaklık P47 Beyaz

Satıcı: Torima | 510 yorum

350,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

1 350.00
Torima P47 Extra Bass Wireless Bluetooth Kulaklık 5.0+EDR FM Radyo Kırmızı

Satıcı: Torima

325,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

2 325.50
Torima P47 Extra Bass Wireless Bluetooth Kulaklık 5.0+EDR FM Radyo Beyaz

Satıcı: Torima

325,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

3 325.50
Torima P47 Extra Bass Wireless Bluetooth Kulaklık 5.0+Edr Fm Radyo Kırmızı

Satıcı: Torima

325,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 325.50
Torima Bluetooth Kulaklık Kulak Üstü Kablosuz Kulaklık P47 Kırmızı

Satıcı: Torima

299,00 TL + 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

5 309
Torima P47 Extra Bass Wireless Bluetooth Kulaklık 5.0+EDR FM Radyo Beyaz

Satıcı: TORİMA

350,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

6 360
Torima P47 Extra Bass Wireless Bluetooth Kulaklık 5.0+EDR FM Radyo Kırmızı

Satıcı: TORİMA

350,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

7 360
Torima Bluetooth Kulaklık Kulak Üstü Kablosuz Kulaklık P47 Kırmızı

Satıcı: Torima | 510 yorum

350,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

8 350.00
Torima Bluetooth Kulaklık Kulak Üstü Kablosuz Kulaklık P47 Beyaz

Satıcı: Torima

350,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 350.00
Torima P47 Extra Bass Wireless Bluetooth Kulaklık 5.0+Edr Fm Radyo Beyaz

Satıcı: Torima

350,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 350.00
Torima P47 Extra Bass Wireless Bluetooth Kulaklık 5.0+EDR FM Radyo Kırmızı

Satıcı: Torima

350,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

11 350.00
Torima P47 Extra Bass Wireless Bluetooth Kulaklık 5.0+EDR FM Radyo Beyaz

Satıcı: Torima

350,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

12 350.00

Torima P47 Kablosuz Kulaklık Fiyat Geçmişi

Torima P47 Kablosuz Kulaklık Temel Özellikleri

Var
5.0
Var
USB

Torima P47 Kablosuz Kulaklık Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

• Bağlantı Tipi Kablosuz
• Bluetooth Var
• Bluetooth Standardı 5.0
• Çoklu Bağlantı Yok
• Kablolu Kullanabilme Var
• Şarj Tipi USB

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

Torima P47 Kablosuz Kulaklık Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.