Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Torima P68 Wireless Kulak Üstü Kulaklık
Satıcı: ondo | 2 yorum
460,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önce
1 460.00
Torima P68 Bluetooth Kablosuz Stereo Kulaklık Pembe
Satıcı: ondo | 699 yorum
480,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önce
2 480.00
Torima P68 Bluetooth Kablosuz Stereo Kulaklık Pembe
Satıcı: Torima
495,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
3 495.00
Torima P68 Bluetooth Kablosuz Stereo Kulaklık Pembe Satıcı: Torima
511,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
4 511.50
Torima P68 Bluetooth Kablosuz Stereo Kulaklık Pembe Satıcı: Torima
495,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
5 505
Torima P68 Bluetooth Kablosuz Stereo Kulaklık Pembe Satıcı: Torima
550,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯47 dk önce
6 550.00
Torima Bluetooth Kulaklık Stereo Kablosuz Kulaklık P68 Mavi Satıcı: Başkent Tekno
590,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯6 saat önce
7 590.00
Torima P68 Bluetooth Stereo Kulaklık - Pembe Satıcı: MHS BİLİŞİM
652,89 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
8 652.89
GENEL BİLGİLER
SES ÖZELLİKLERİ
BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ
FİZİKSEL ÖZELLİKLER3 yorum