Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Torima Y60 Işıklı Bluetoot Kulaklık Vrs. 5.1 Siyah
Satıcı: PAMİR BİLGİSAYAR ANKARA
523,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
1 523.50
Torima Y60 Işıklı Bluetoot Kulaklık Vrs. 5.1 Siyah Satıcı: PAMİR BİLGİSAYAR
511,90 TL + Kargo Siteye Git ❯41 dk önce
2 521.9
Torima Y60 Işıklı Kulaklık Kulakiçi Stereo Bluetooth 5.1 Siyah Aktif Gürültü Önleme Yok
Satıcı: Pamir Bilgisayar | 1 yorum
601,73 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
3 601.73
Torima Y60 Işıklı Bluetoot Kulaklık Vrs. 5.1 Siyah Satıcı: Lidya Bazzar
1.053,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
4 1053.00
GENEL BİLGİLER
SES ÖZELLİKLERİ
BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ
FİZİKSEL ÖZELLİKLER