Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Tribit Movebuds H1 Ultra Net Telefon Görüşmesi Ipx8 Su Geçirmez Qualcomm Qcc3040 65 Saat Oynatma 5.2
Satıcı: Revo Teknoloji
4.624,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯45 dk önce
1 4624.10
Tribit Movebuds H1 Ipx8 Qualcomm Qcc3040 Bluetooth Kulak İçi Kulaklık Siyah Satıcı: Revo Teknoloji
4.899,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯48 dk önce
2 4899.02
Tribit MoveBuds Siyah H1 Ultra Net Telefon Görüşmesi IPX8 5.2 Bluetooth Kulak İçi Kulaklık
Satıcı: Revo Teknoloji | 4 yorum
4.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önce
3 4999.00
Tribit Movebuds H1 Ultra Net Telefon Görüşmesi Ipx8 Su Geçirmez Qualcomm Qcc3040 65 Saat Oynatma 5.2 Satıcı: Revo Teknoloji
4.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
4 4999.00
Tribit MoveBuds H1 Ultra Net Telefon Görüşmesi IPX8 Su Geçirmez 65 Saat Oynatma 5.2 Bluetooth Kulak İçi Kulaklık Siyah Satıcı: Revo Teknoloji
4.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önce
5 4999.00
GENEL BİLGİLER
SES ÖZELLİKLERİ
BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ
FİZİKSEL ÖZELLİKLER