Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Trust Urban Ziva Kulak Içi Kulaklık, Kırmızı Satıcı: Elektro Sepeti
219,00 TL + Kargo Siteye Git ❯25 dk önce
1 229
Trust 21952 Ziva Mikrofonlu Kulak İçi Kulaklık kirmizi Satıcı: OfmatTeknoloji
249,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önce
2 249.00
Trust 21952 Urban Ziva Kulak İçi Mikrofonlu Yumuşak Kulaklık Kırmızı Satıcı: OFMAT TEKNOLOJİ
239,00 TL + 39,90 TL Kargo Siteye Git ❯49 dk önce
3 249
Trust 21952 Urban Ziva Kulak İçi Mikrofonlu Yumuşak Kulaklık Kırmızı
Satıcı: Ofmat Teknoloji | 45 yorum
252,00 TL + 49,90 TL Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
4 262
Trust 21952 Ziva Kulakiçi Mikrofonlu Kulaklık
Satıcı: Elektro Sepeti
288,00 TL + 49,90 TL Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
5 298
GENEL BİLGİLER
SES ÖZELLİKLERİ
BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ
FİZİKSEL ÖZELLİKLER