Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Bluetooth:
Yok
Hassasiyet:
Empedans:
Mikrofon:
Var
Sürücü Çapı:
Düşük Frekans (Bas):
20 Hz

Trust GXT 310 Radius Kablolu Kulaklık Fiyatları

Trust GXT 310 Radius 21187 Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı

Satıcı: yollasepete | 37 yorum

744,19 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

1 744.19
Trust Siyah Radius 21187 Gxt310 Oyuncu Kulaklığı

Satıcı: yollasepete

764,63 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

2 764.63
Trust 24076 GXT411 Radius Gaming Oyuncu Kulaklık - Kablolu - Siyah - Kırmızı

Satıcı: yollasepete | 3 yorum

810,34 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

3 810.34
Trust 24076 GXT411 RADİUS Gaming Kulaklık

Satıcı: yollasepete

832,56 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

4 832.56
Trust Gtx 310 Radius Mikrofonlu Stereo Gürültü Önleyicili Oyuncu Kulak Üstü Kablolu Kulaklık

Satıcı: yollasepete

876,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

5 876.02
Trust Gxt411 Radius Gamng Kulaklık

Satıcı: yollasepete

909,77 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 909.77
Trust 24076 GXT411 RADİUS Gamng Kulaklık

Satıcı: yollasepete

953,88 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

7 953.88
Trust 24076 GXT 411 RADİUS Kablolu Oyuncu Kulaklık siyah

Satıcı: mediamarkt

1.083,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

8 1083.00
Trust 24076 Gxt411 Radius Oyuncu Kulak Üstü Kulaklık Siyah 1.139,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

9 1139.00
Trust Gxt411 Radius Gamng Kulaklık

Satıcı: MediaMarkt

1.140,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

10 1140.00

Trust GXT 310 Radius Kablolu Kulaklık Fiyat Geçmişi

Trust GXT 310 Radius Kablolu Kulaklık Temel Özellikleri

Yok
Var
20 Hz
Yüksek Frekans (Tiz):

Trust GXT 310 Radius Kablolu Kulaklık Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

Trust GXT 310 Radius Kablolu Kulaklık Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.