Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Sponsorlu
Trust 23191 GXT 450 Blizz RGB 7.1 Surround Oyuncu Kulaklık USB Bağlantılı Mikrofonlu Konforlu Tasarım
Satıcı: Ofmat Teknoloji | 37 yorum
1.696,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
1 1696.00
Trust 23191 GXT450 Blizz RGB 7.1 Surround Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı siyah Satıcı: OfmatTeknoloji | 9 yorum
1.577,28 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
2 1577.28
TRUST 23191 GXT450 Blizz Gaming Kulaklık Satıcı: OFMAT TEKNOLOJİ
1.659,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯46 dk önce
3 1659.00
Trust GXT 450 Blizz 7.1 USB Oyun Kulaklığı (7.1 Sanal Surround Ses, PC ve Laptop için, LED Aydınlatma) Satıcı: Ofmat Teknoloji
1.698,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
4 1708
GENEL BİLGİLER
SES ÖZELLİKLERİ
BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ
FİZİKSEL ÖZELLİKLER1 yorum
1 yorum