Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Hassasiyet:
Empedans:
Mikrofon:
Yok
Kumanda:
Yok
Sürücü Çapı:
Düşük Frekans (Bas):
20 Hz

Truthear Zero Kablolu Kulaklık Fiyatları

TRUTHEAR  Zero Mavi Dual Dynamic Drivers In-Ear Headphone | Sahne, Stüdyo veya Odyofil için Çift Sürücülü Kulak içi/In-Ear Kablolu Monitör Kulaklık

Satıcı: Amazon.com.tr

4.255,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

1 4265
Truthear Zero Blue Kulak İçi / In-ear Kablolu Monitör Kulaklık

Satıcı: SagaMüzikÇekmeköy

4.761,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

2 4761.57
Truthear Zero Blue Dual Dynamic Drivers In-Ear Headphone

Satıcı: Saga Müzik

4.978,43 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

3 4978.43
Truthear Zero Red Dual Dynamic Drivers In-Ear Headphone

Satıcı: Saga Müzik

5.517,76 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

4 5517.76
Truthear Zero Red Kulak İçi / In-ear Kablolu Monitör Kulaklık

Satıcı: SagaMüzikÇekmeköy

5.589,67 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

5 5589.67
TRUTHEAR x Crinacle Zero BLUE 2 Sahne, Stüdyo veya Odyofil için Çift Sürücülü Kulak içi, In-Ear Kablolu Monitör Kulaklık

Satıcı: Amazon.com.tr

5.887,22 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

6 5897.22
TRUTHEAR x Crinacle Zero: BLUE2 Çift Dinamik Sürücülü Kulak İçi Kulaklık, Çıkarılabilir Kablo (3,5 mm + mikrofon kablosu)

Satıcı: Amazon.com.tr

6.335,16 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 6335.16
Truthear  Zero Mavi Dual Dynamic Drivers In-Ear Headphone | Sahne, Stüdyo veya Odyofil için Çift Sü

Satıcı: ASİTAN

6.595,25 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

8 6595.25
Dora Shopping Truthear  Zero Mavi Dual Dynamic Drivers -Ear Headphone | Sahne, Stüdyo Veya Odyofil Için Çift Sürü

Satıcı: Dora shopping

7.570,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

9 7570.99
Truthear  Zero Mavi Dual Dynamic Drivers In-Ear Headphone | Sahne, Stüdyo Veya Odyofil Için Çift Sü - Standart

Satıcı: ED Collection

9.704,63 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

10 9704.63

Truthear Zero Kablolu Kulaklık Fiyat Geçmişi

Truthear Zero Kablolu Kulaklık Temel Özellikleri

Yok
20 Hz
Yüksek Frekans (Tiz):

Truthear Zero Kablolu Kulaklık Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

• Akustik Yapı Kapalı
• Toza Dayanıklılık Yok
• Suya Dayanıklılık Yok
• Kumanda Yok
• Renk Seçenekleri Mavi Kırmızı

Truthear Zero Kablolu Kulaklık Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.