Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
ttec AirBeat Blaze Gerçek Kablosuz TWS Bluetooth Kulaklık 2KM165B Satıcı: ttec
1.349,91 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önce
1 1349.91
Ttec Airbeat Blaze Gerçek Kablosuz Tws Bluetooth Kulaklık 2KM165 - Beyaz
Satıcı: Teknosa | 1 yorum
1.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önce
2 1499.00
Ttec 2Km165B AirBeat Blaze Gerçek Kablosuz TWS Bluetooth Kulak İçi Kulaklık Beyaz
1.499,00 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
42 dk önce
3 1499.00
Ttec 2KM165B Airbeat Blaze Bluetooth 5.1 Kulak İçi Kulaklık beyaz Satıcı: mediamarkt
1.500,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önce
4 1500.00
Ttec Airbeat Blaze Gerçek Kablosuz Tws Bluetooth Kulaklık
1.499,00 TL + Kargo
Siteye Git ❯
2 saat önce
5 1509
GENEL BİLGİLER
SES ÖZELLİKLERİ
BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ
FİZİKSEL ÖZELLİKLER