Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Bluetooth:
Var
Bluetooth Standardı:
5.3
Mikrofon:
Var
Kumanda:
Var
Kullanım Mesafesi:
Kullanım Süresi (Genel):
4.5 saat

ttec AirBeat Buzz Tam Kablosuz Kulaklık Fiyatları

Ttec Airbeat Buzz Gerçek Kablosuz Tws Bluetooth Kulaklık Beyaz 2KM153B

Satıcı: AKKOZA İLETİŞİM | 13 yorum

562,16 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

1 562.16
Ttec Airbeat Buzz Gerçek Kablosuz Tws Bluetooth Kulaklık Beyaz 2Km153b

Satıcı: Ruhax Teknoloji

674,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 674.10
Ttec Airbeat Buzz Gerçek Kablosuz Tws Bluetooth Kulaklık Beyaz 2KM153B

Satıcı: vox teknoloji | 13 yorum

690,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

3 690.00
ttec AirBeat Buzz Gerçek Kablosuz TWS Bluetooth Kulaklık Beyaz 2KM153B

Satıcı: ttec

899,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

4 899.91
Ttec Airbeat Buzz Kablosuz Tws Bluetooth Kulaklık

Satıcı: Alim GSM

989,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 989.90
Ttec AirBeat Buzz Gerçek Kablosuz TWS Bluetooth Kulaklık 2KM153B

Satıcı: ttec

999,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

6 999.90
Mi7a Ttec AirBeat Buzz Kablosuz TWS Bluetooth Kulaklık

Satıcı: ALİM GSM TELEKOMİ ELEK TİC LTD ŞTİ

1.030,31 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

7 1030.31
Mi7a Ttec AirBeat Buzz Kablosuz TWS Bluetooth Kulaklık

Satıcı: wbgrup

1.030,31 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

8 1030.31
ttec AirBeat Buzz Gerçek Kablosuz TWS Bluetooth Kulaklık 999,90 TL + Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 1009.9
Ttec AirBeat Buzz Kablosuz TWS Bluetooth Kulaklık

Satıcı: WB GRUP

1.101,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

10 1101.91
TTEC AİRBEAT BUZZ KABLOSUZ BLUETOOTH KULAKLIK

Satıcı: GENÇ BİLİŞİM

1.391,99 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 1401.99

ttec AirBeat Buzz Tam Kablosuz Kulaklık Fiyat Geçmişi

ttec AirBeat Buzz Tam Kablosuz Kulaklık Temel Özellikleri

Var
5.3
Var
4.5 saat
Şarj Tipi:
Şarj Süresi:

ttec AirBeat Buzz Tam Kablosuz Kulaklık Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

• Bağlantı Tipi Tam Kablosuz
• Bluetooth Var
• Bluetooth Standardı 5.3
• Çoklu Bağlantı Yok
• Gecikme Süresi 50 ms
• Kullanım Mesafesi 10 m
• Kullanım Süresi (Genel) 4.5 saat
• Şarj Kutusu Süresi (Genel) 18 saat
• Şarj Tipi Şarj Kutusu USB-C
• Şarj Süresi 60 dk
• Hızlı Şarj Var
• Hızlı Şarj Süresi 15 dk
• Hızlı Şarj Kullanım Süresi 2.5 sa

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

ttec AirBeat Buzz Tam Kablosuz Kulaklık İle En Çok Karşılaştırılan Kulaklıklar

ttec AirBeat Buzz Tam Kablosuz Kulaklık Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.