Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Sponsorlu
Ttec Airbeat Glace Gerçek Kablosuz Tws Bluetooth Kulaklık- 2KM170 - Çelik Mavisi
Satıcı: AYIK İLETİŞİM | 1 yorum
840,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯9 dk önce
1 840.00
Ttec AirBeat Glace Gerçek Kablosuz TWS Bluetooth Kulaklık- Satıcı: AYIŞIĞI GSM TEKNOLOJİ MAĞAZASI
789,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
2 789.00
Ttec AirBeat Glace Gerçek Kablosuz TWS Bluetooth Kulaklık- Satıcı: AYIK İLETİŞİM
800,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
3 800.00
Ttec Airbeat Glace Gerçek Kablosuz Tws Bluetooth Kulaklık- 2KM170 - Pudra
Satıcı: Turkcell Emre İletişim | 1 yorum
900,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯9 dk önce
4 900.00
Ttec 2Km170Bb AirBeat Glace Gerçek Kablosuz TWS Bluetooth Kulak İçi Kulaklık Buz Beyazı
1.499,00 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
10 dk önce
5 1499.00
Ttec 2Km170Pp AirBeat Glace Gerçek Kablosuz TWS Bluetooth Kulak İçi Kulaklık Pudra Pembesi
1.499,00 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
10 dk önce
6 1499.00
Ttec 2Km170Ly Airbeat Glace Tws Bluetooth Kulaklık Limon Yeşili
1.499,00 TL + Kargo
Siteye Git ❯
46 dk önce
7 1509
Ttec 2Km170Ms Airbeat Glace Tws Bluetooth Kulaklık Mineral Siyah
1.499,00 TL + Kargo
Siteye Git ❯
46 dk önce
8 1509
ttec AirBeat Glace Gerçek Kablosuz TWS Bluetooth Kulaklık- 2KM170
1.499,90 TL + Kargo
Siteye Git ❯
1 saat önce
9 1509.9
GENEL BİLGİLER
SES ÖZELLİKLERİ
BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ
FİZİKSEL ÖZELLİKLER