Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Bluetooth:
Var
Bluetooth Standardı:
5.4
Mikrofon:
Var
Kumanda:
Var
Kullanım Mesafesi:
Kullanım Süresi (Genel):
6 saat

ttec AirBeat Nova Tam Kablosuz Kulaklık Fiyatları

ttec 2km163b AirBeat Nova Gerçek Kablosuz TWS Bluetooth Kulaklık Beyaz (outlet) Outlet/2.El Fiyatı 1.019,40 TL + Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 1029.4
Ttec Airbeat Nova Gerçek Kablosuz Tws Bluetooth Kulaklık- 2KM163 - Siyah

Satıcı: Teknosa | 1 yorum

1.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

2 1699.00
Ttec 2Km163B Airbeat Nova Gerçek Kablosuz Tws Bluetooth Kulaklık Beyaz

Satıcı: Teknosa

1.665,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

3 1665.02
Ttec 2Km163S Airbeat Nova Gerçek Kablosuz Tws Bluetooth Kulaklık Siyah

Satıcı: Teknosa

1.665,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

4 1665.02
Ttec Airbeat Nova Gerçek Kablosuz Tws Bluetooth Kulaklık Beyaz 2KM163

Satıcı: Teknosa | 1 yorum

1.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

5 1699.00
Ttec 2Km163S AirBeat Nova Gerçek Kablosuz TWS Bluetooth Kulak İçi Kulaklık Siyah 1.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 1699.00
Ttec 2Km163B AirBeat Nova Gerçek Kablosuz TWS Bluetooth Kulak İçi Kulaklık Beyaz 1.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 1699.00
Ttec 2KM163S Airbeat Nova Bluetooth 5.4 Kulak İçi Kulaklık siyah

Satıcı: teknosa

1.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

8 1699.00
Ttec 2KM163B Airbeat Nova Bluetooth 5.4 Kulak İçi Kulaklık beyaz

Satıcı: teknosa

1.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

9 1699.00
Ttec AirBeat Nova Gerçek Kablosuz TWS Bluetooth Kulaklık-

Satıcı: ttec

1.699,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

10 1699.90
Ttec AirBeat Nova Gerçek Kablosuz TWS Bluetooth Kulaklık-

Satıcı: ttec

1.699,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

11 1699.90
Ttec 2Km163S Airbeat Nova Gerçek Kablosuz Tws Bluetooth Kulaklık Siyah 1.699,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

12 1709
Ttec 2Km163B Airbeat Nova Gerçek Kablosuz Tws Bluetooth Kulaklık Beyaz 1.699,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

13 1709

ttec AirBeat Nova Tam Kablosuz Kulaklık Fiyat Geçmişi

ttec AirBeat Nova Tam Kablosuz Kulaklık Temel Özellikleri

Var
5.4
Var
6 saat
Şarj Tipi:
Şarj Süresi:

ttec AirBeat Nova Tam Kablosuz Kulaklık Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

• Bağlantı Tipi Tam Kablosuz
• Bluetooth Var
• Bluetooth Standardı 5.4
• Çoklu Bağlantı Yok
• Gecikme Süresi 50 ms
• Kullanım Mesafesi 10 m
• Kullanım Süresi (Genel) 6 saat
• Şarj Kutusu Süresi (Genel) 20 saat
• Şarj Tipi Şarj Kutusu USB-C
• Şarj Süresi 60 dk
• Hızlı Şarj Var
• Hızlı Şarj Süresi 10 dk
• Hızlı Şarj Kullanım Süresi 2.5 sa

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

ttec AirBeat Nova Tam Kablosuz Kulaklık Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.