3.1 (1 oy) / Yorum Yaz
Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Bluetooth:
Var
Bluetooth Standardı:
5.4
Mikrofon:
Var
Kumanda:
Var
Kullanım Mesafesi:
Kullanım Süresi (Genel):
6 saat

ttec AirBeat Pro Tam Kablosuz Kulaklık Fiyatları

Ttec Airbeat Pro Gerçek Kablosuz Tws Bluetooth Kulaklık Siyah - 2KM161

Satıcı: Teknosa | 8 yorum

2.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

1 2499.00
Ttec AirBeat Pro Gerçek Kablosuz TWS Bluetooth Kulaklık-

Satıcı: ŞEN MAĞAZA

2.498,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 2498.00
Ttec 2Km161Sp AirBeat Pro Gerçek Kablosuz TWS Bluetooth Kulaklık Siyah Parlak 2.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

3 2499.00
Ttec 2Km161B AirBeat Pro Gerçek Kablosuz TWS Bluetooth Kulaklık Beyaz 2.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

4 2499.00
Ttec Airbeat Pro Gerçek Kablosuz Tws Bluetooth Kulaklık Beyaz 2KM161

Satıcı: ttec | 8 yorum

2.499,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

5 2499.90
Ttec AirBeat Pro Gerçek Kablosuz TWS Bluetooth Kulaklık-

Satıcı: ttec

2.499,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 2499.90
Ttec Airbeat Pro Gerçek Kablosuz Tws Bluetooth Kulaklık Beyaz 2.499,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 2509
Ttec Airbeat Pro Gerçek Kablosuz Tws Bluetooth Kulaklık Siyah 2.499,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 2509
Ttec AirBeat Pro Gerçek Kablosuz TWS Bluetooth Kulaklık-2KM161

Satıcı: Arya Mağaza

5.877,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

9 5877.06
Ttec AirBeat Pro Gerçek Kablosuz TWS Bluetooth Kulaklık-2KM161

Satıcı: Arya Mağaza

9.797,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

10 9797.06

ttec AirBeat Pro Tam Kablosuz Kulaklık Fiyat Geçmişi

ttec AirBeat Pro Tam Kablosuz Kulaklık Temel Özellikleri

Var
5.4
Var
6 saat
Şarj Tipi:
Şarj Süresi:

ttec AirBeat Pro Tam Kablosuz Kulaklık Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

• Bağlantı Tipi Tam Kablosuz
• Bluetooth Var
• Bluetooth Standardı 5.4
• Çoklu Bağlantı Yok
• Kablolu Kullanabilme Yok
• Gecikme Süresi 60 ms
• Kullanım Mesafesi 10 m
• Kullanım Süresi (Genel) 6 saat
• Şarj Kutusu Süresi (Genel) 26 saat
• Şarj Tipi Şarj Kutusu USB-C
• Şarj Süresi 60 dk
• Hızlı Şarj Var
• Hızlı Şarj Süresi 10 dk
• Hızlı Şarj Kullanım Süresi 2.5 sa

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

ttec AirBeat Pro Tam Kablosuz Kulaklık İle En Çok Karşılaştırılan Kulaklıklar

ttec AirBeat Pro Tam Kablosuz Kulaklık Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.