Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Bluetooth:
Var
Bluetooth Standardı:
5.4
Mikrofon:
Var
Kumanda:
Var
Kullanım Mesafesi:
Kullanım Süresi (Genel):
6 saat

ttec AirBeat Twist Tam Kablosuz Kulaklık Fiyatları

ttec 2km164s AirBeat Twist Gerçek Kablosuz TWS Bluetooth Kulaklık Siyah (outlet) Outlet/2.El Fiyatı 1.199,40 TL + Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

1 1209.4
ttec 2km164b AirBeat Twist Gerçek Kablosuz TWS Bluetooth Kulaklık Beyaz (outlet) Outlet/2.El Fiyatı 1.199,40 TL + Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

2 1209.4
Ttec Airbeat Twist Gerçek Kablosuz Tws Bluetooth Kulaklık- 2KM164 - Beyaz

Satıcı: Teknosa

1.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

3 1999.00
Ttec 2Km164B Airbeat Twist Gerçek Kablosuz Tws Bluetooth Kulaklık Beyaz

Satıcı: Teknosa

1.959,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

4 1959.02
Ttec 2Km164S Airbeat Twist Gerçek Kablosuz Tws Bluetooth Kulaklık Siyah

Satıcı: Teknosa

1.959,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

5 1959.02
Ttec 2Km164S AirBeat Twist Gerçek Kablosuz TWS Bluetooth Kulak İçi Kulaklık Siyah 1.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

6 1999.00
Ttec 2Km164B AirBeat Twist Gerçek Kablosuz TWS Bluetooth Kulak İçi Kulaklık Beyaz 1.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

7 1999.00
Ttec 2KM164B Airbeat Twist Bluetooth 5.4 Kulak İçi Kulaklık beyaz

Satıcı: teknosa

1.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

8 1999.00
Ttec 2KM164S Airbeat Twist Bluetooth 5.4 Kulak İçi Kulaklık siyah

Satıcı: teknosa

1.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

9 1999.00
Ttec Airbeat Twist Gerçek Kablosuz Tws Bluetooth Kulaklık Siyah 2KM164

Satıcı: ttec

1.999,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

10 1999.90
Ttec Airbeat Twist Gerçek Kablosuz Tws Bluetooth Kulaklık Siyah

Satıcı: ttec

1.999,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

11 1999.90
Ttec 2Km164B Airbeat Twist Gerçek Kablosuz Tws Bluetooth Kulaklık Beyaz 1.999,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

12 2009
Ttec 2Km164S Airbeat Twist Gerçek Kablosuz Tws Bluetooth Kulaklık Siyah 1.999,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

13 2009

ttec AirBeat Twist Tam Kablosuz Kulaklık Fiyat Geçmişi

ttec AirBeat Twist Tam Kablosuz Kulaklık Temel Özellikleri

Var
5.4
Var
6 saat
Şarj Tipi:
Şarj Süresi:

ttec AirBeat Twist Tam Kablosuz Kulaklık Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

• Bağlantı Tipi Tam Kablosuz
• Bluetooth Var
• Bluetooth Standardı 5.4
• Çoklu Bağlantı Yok
• Gecikme Süresi 60 ms
• Kullanım Mesafesi 10 m
• Kullanım Süresi (Genel) 6 saat
• Şarj Kutusu Süresi (Genel) 16 saat
• Şarj Tipi Şarj Kutusu
• Şarj Süresi 60 dk
• Hızlı Şarj Var
• Hızlı Şarj Süresi 10 dk
• Hızlı Şarj Kullanım Süresi 2.5 sa

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

ttec AirBeat Twist Tam Kablosuz Kulaklık Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.