Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Bluetooth:
Var
Bluetooth Standardı:
5.3
Mikrofon:
Var
Kumanda:
Var
Sürücü Çapı:
Kullanım Mesafesi:

ttec Soundmax 3 Kablosuz Kulaklık Fiyatları

Ttec Soundmax 3 Kulaküstü Kablosuz Bluetooth Kulaklık - Siyah

Satıcı: Stoklu Market | 17 yorum

1.999,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

1 1999.90
Ttec SoundMax 3 Kulaküstü Kablosuz Bluetooth Kulaklık S

Satıcı: Stoklumarket

1.999,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

2 1999.90
Ttec SoundMax 3 Kablosuz Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık 2KM150S Siyah

Satıcı: AKSESUAR ADASI

2.155,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 2155.91
ttec SoundMax 3 Kulaküstü Kablosuz Bluetooth Kulaklık

Satıcı: ttec

2.249,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

4 2249.91
ttec SoundMax 3 Kulaküstü Kablosuz Bluetooth Kulaklık

Satıcı: Aksesuar Adası

2.327,41 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

5 2327.41
ttec SoundMax 3 Kulaküstü Kablosuz Bluetooth Kulaklık

Satıcı: Aksesuar Adası

2.376,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 dk önce

6 2386.9
Ttec Soundmax 3 Kulaküstü Kablosuz Bluetooth Kulaklık - Siyah

Satıcı: YUMAKETİCARET | 17 yorum

2.400,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

7 2400.00
Ttec 2Km150S SoundMax 3 Kablosuz Bluetooth Kulak Üstü Kulaklık 2.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

8 2499.00
ttec SoundMax 3 Kulaküstü Kablosuz Bluetooth Kulaklık 2.499,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 2499.90
Ttec 2Km150S Soundmax 3 Kulaküstü Kablosuz Bluetooth Kulaklık 2.499,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 2509
Ttec Soundmax 3 Kulaküstü Kablosuz Bluetooth Kulaklık

Satıcı: ANTREPO

4.391,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 4391.20
Ttec Soundmax 3 Kulaküstü Kablosuz Bluetooth Kulaklık

Satıcı: ANTREPO

4.615,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

12 4615.80

ttec Soundmax 3 Kablosuz Kulaklık Fiyat Geçmişi

ttec Soundmax 3 Kablosuz Kulaklık Temel Özellikleri

Var
5.3
Var
Kullanım Süresi (Genel):
63 saat
Şarj Tipi:
USB
Şarj Süresi:

ttec Soundmax 3 Kablosuz Kulaklık Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

• Bağlantı Tipi Kablosuz
• Bluetooth Var
• Bluetooth Standardı 5.3
• Çoklu Bağlantı Var
• Kablolu Kullanabilme Var
• Gecikme Süresi 68 ms
• Kullanım Mesafesi 10 m
• Kullanım Süresi (Genel) 63 saat
• Şarj Tipi USB
• Şarj Süresi 130 dk
• Hızlı Şarj Var
• Hızlı Şarj Süresi 10 dk
• Hızlı Şarj Kullanım Süresi 7 sa

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

ttec Soundmax 3 Kablosuz Kulaklık İle En Çok Karşılaştırılan Kulaklıklar

ttec Soundmax 3 Kablosuz Kulaklık Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.