Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Bluetooth:
Yok
Bluetooth Standardı:
5.3
Mikrofon:
Var
Kumanda:
Var
Sürücü Çapı:
Kullanım Mesafesi:

Ugreen HiTune H5 Tam Kablosuz Kulaklık Fiyatları

UGREEN HiTune H5 True Kablosuz Kulak İçi Kulaklık, Beyaz

Satıcı: Amazon.com.tr

1.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 dk önce

1 1709
UGREEN HiTune H5 TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık - Beyaz 1.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

2 1699.00
Ugreen HiTune H5 True Kablosuz Kulak İçi Kulaklık, 26 Saat Çalma Süresi, AI Gürültü Engelleme, 4 Mikrofonlu, Beyaz, 15612 1.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

3 1799.00
UGREEN HiTune H5 True Kablosuz Kulak İçi Kulaklık, Beyaz, 15612

Satıcı: Ugreen Türkiye

1.956,72 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

4 1956.72
Ugreen Hitune H5 True Kablosuz Kulak İçi Kulaklık, Beyaz, 15612

Satıcı: Ugreen Türkiye

2.311,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

5 2311.60
UGREEN HiTune H5 True Kablosuz Kulak İçi Kulaklık Beyaz

Satıcı: Teknosa

2.449,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

6 2449.02
Ugreen Hitune H5 True Kablosuz Kulak Içi Kulaklık Beyaz

Satıcı: Teknosa | 4 yorum

2.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

7 2499.00
Ugreen Hitune H5 True Kablosuz Kulak Içi Kulaklık Beyaz

Satıcı: DECIDE | 4 yorum

2.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

8 2499.00
Ugreen Hitune H5 True Kablosuz Kulak İçi Bluetooth Kulaklık beyaz

Satıcı: teknosa

2.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 2499.00
Ugreen Hıtune H5 True Kablosuz Beyaz Kulak İçı Kulaklık 2.499,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

10 2509

Ugreen HiTune H5 Tam Kablosuz Kulaklık Fiyat Geçmişi

Ugreen HiTune H5 Tam Kablosuz Kulaklık Temel Özellikleri

Yok
5.3
Var
Kullanım Süresi (Genel):
6 saat
Şarj Tipi:
Şarj Süresi:
Düşük Frekans (Bas):
20 Hz
Yüksek Frekans (Tiz):

Ugreen HiTune H5 Tam Kablosuz Kulaklık Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

• Bağlantı Tipi Tam Kablosuz
• Bluetooth Yok
• Bluetooth Standardı 5.3
• Bluetooth Profili HFP A2DP AVRCP SPP
• Bluetooth Özellikleri BLE
• Çoklu Bağlantı Yok
• Gecikme Süresi 100 ms
• Kullanım Mesafesi 10 m
• Kullanım Süresi (Genel) 6 saat
• Şarj Kutusu Süresi (Genel) 26 saat
• Şarj Tipi Şarj Kutusu
• Şarj Süresi 90 dk
• Batarya (Şarj Kutusu) 400 mAh

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

Ugreen HiTune H5 Tam Kablosuz Kulaklık Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.