Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Bluetooth:
Var
Bluetooth Standardı:
5.4
Mikrofon:
Var
Kumanda:
Var
Sürücü Çapı:
Kullanım Mesafesi:

Ugreen HiTune Max 2 Kablosuz Kulaklık Fiyatları

Ugreen Hitune Max2 Yapay Zeka Destekli Bluetooth 5.4 Kablosuz Kulak Üstü Kulaklık 45017

Satıcı: Ugreen Türkiye

1.486,92 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

1 1486.92
Ugreen Hitune Max2 Yapay Zeka Destekli Bluetooth 5.4 Kablosuz Kulak Üstü Kulaklık

Satıcı: Ugreen Türkiye

1.486,92 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

2 1486.92
Ugreen HiTune Max2 Yapay Zeka Destekli Gürültü Engelleyici Kablosuz Kulak Üstü Kulaklık, 80 Saat Çal

Satıcı: VATAN BİLGİSAYAR

1.549,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

3 1549.00
Ugreen HiTune Max2 Yapay Zeka Destekli Gürültü Engelleyici Kablosuz Kulak Üstü Kulaklık Beyaz

Satıcı: VATAN BİLGİSAYAR

1.569,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

4 1569.00
Ugreen Hitune Max2 Yapay Zeka Destekli Gürültü Engelleyici Kablosuz Kulak Üstü Kulaklık, 80 Saat Çalma Süresi, Siyah, 45018 - .

Satıcı: VATAN BİLGİSAYAR | 3 yorum

1.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

5 1699.00
UGREEN HiTune Max2 Yapay Zeka Destekli NC Kablosuz Kulak Üstü Kulaklık - Siyah 1.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

6 1699.00
HiTune Max2 Yapay Zeka Destekli Gürültü Engelleyici Kablosuz Kulak Üstü Kulaklık Beyaz

Satıcı: Teknosa

1.861,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

7 1861.02

Satıcı: DECIDE | 3 yorum

1.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

8 1899.00
Ugreen Hitune Max2 Yapay Zeka Destekli Bluetooth 5.4 Kablosuz Kulak Üstü Kulaklık beyaz

Satıcı: DECIDE

1.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

9 1899.00
Ugreen Hitune Max2 Yapay Zeka Destekli Bluetooth 5.4 Kablosuz Kulak Üstü Kulaklık siyah

Satıcı: DECIDE

1.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

10 1899.00
UGREEN HiTune Max2 Yapay Zeka Destekli NC Kablosuz Kulak Üstü Kulaklık - Beyaz 1.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

11 1899.00
Ugreen HiTune Max2 Beyaz Kablosuz Kulak Üstü Kulaklık 45017 1.899,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

12 1909
Ugreen HiTune Max2 Yapay Zeka Destekli Gürültü Engelleyici Kablosuz Kulak Üstü Kulaklık Siyah

Satıcı: Teknosa

2.057,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

13 2057.02
Ugreen HiTune Max2 Yapay Zeka Destekli Gürültü Engelleyici Kablosuz Kulak Üstü Kulaklık, 80 Saat Çalma Süresi, Beyaz, 45017 2.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

14 2099.00
Ugreen HiTune Max2 Yapay Zeka Destekli Gürültü Engelleyici Kablosuz Kulak Üstü Kulaklık, 80 Saat Çalma Süresi, Siyah, 45018 2.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

15 2099.00
Ugreen HiTune Max2 Siyah Kablosuz Kulak Üstü Kulaklık 45018 2.099,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

16 2109

Ugreen HiTune Max 2 Kablosuz Kulaklık Fiyat Geçmişi

Ugreen HiTune Max 2 Kablosuz Kulaklık Temel Özellikleri

Var
5.4
Var
Kullanım Süresi (Genel):
80 saat
Şarj Tipi:
Şarj Süresi:
Düşük Frekans (Bas):
20 Hz
Yüksek Frekans (Tiz):

Ugreen HiTune Max 2 Kablosuz Kulaklık Özellikleri

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

• Bağlantı Tipi Kablosuz
• Bluetooth Var
• Bluetooth Standardı 5.4
• Bluetooth Profili HFP A2DP AVRCP HSP SPP
• Bluetooth Özellikleri BLE AAC SBC
• Çoklu Bağlantı Var
• Gecikme Süresi 60 ms
• Kullanım Mesafesi 15 m
• Kullanım Süresi (Genel) 80 saat
• Şarj Tipi USB-C
• Şarj Süresi 90 dk
• Hızlı Şarj Var
• Hızlı Şarj Süresi 5 dk
• Hızlı Şarj Kullanım Süresi 5 sa
• Batarya (Kulaklık) 600 mAh

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

Ugreen HiTune Max 2 Kablosuz Kulaklık Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.