Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Bluetooth:
Var
Bluetooth Standardı:
5.4
Mikrofon:
Var
Kumanda:
Var
Sürücü Çapı:
Kullanım Süresi (Genel):
75 saat

Ugreen HiTune Max 5C Kablosuz Kulaklık Fiyatları

UGREEN HiTune Max5cHibrit Aktif Gürültü Engelleyici Kablosuz Kulak Üstü Kulaklık, İpek Beyazı, 35758

Satıcı: Gazioglu DTM | 7 yorum

2.938,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

1 2938.24
Ugreen Hitune Max 5C ANC Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık

Satıcı: Amazon.com.tr

2.913,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

2 2923.24
UGREEN HiTune Max5cHibrit Gürültü Aktif Gürültü Engelleyici Kablosuz Kulak Üstü Kulaklık, Siyah, 35757

Satıcı: Ugreen Türkiye

3.131,22 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

3 3131.22
UGREEN HiTune Max5cHibrit Gürültü Aktif Gürültü Engelleyici Kablosuz Kulak Üstü Kulaklık, İpek Beyazı, 35758

Satıcı: Ugreen Türkiye

3.131,22 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

4 3131.22
Ugreen HiTune Max5cHibrit Aktif Gürültü Engelleyici Kablosuz Kulak Üstü Kulaklık, Siyah,

Satıcı: VATAN BİLGİSAYAR

3.349,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

5 3349.00
Ugreen HiTune Max5cHibrit Aktif Gürültü Engelleyici Kablosuz Kulak Üstü Kulaklık, İpek Beyazı,

Satıcı: DECİDE

3.419,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

6 3419.14
UGREEN HiTune Max5c Kablosuz Bluetooth Kulak Üstü Kulaklık İpek Beyazı

Satıcı: Teknosa

3.429,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

7 3429.02
UGREEN HiTune Max5c Kablosuz Bluetooth Kulak Üstü Kulaklık İpek Beyazı

Satıcı: MEDIAMARKT

3.430,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

8 3430.00
Ugreen HP203 Hitune Max 5C Kablosuz Kulak Üstü Kulaklık beyaz

Satıcı: DECIDE

3.479,13 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

9 3479.13
UGREEN HiTune Max5cHibrit Aktif Gürültü Engelleyici Kablosuz Kulak Üstü Kulaklık, İpek Beyazı, 35758

Satıcı: VATAN BİLGİSAYAR | 7 yorum

3.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

10 3499.00
Ugreen HiTune Max5c Hibrit Gürültü Aktif Engelleyici Kablosuz Kulak Üstü Kulaklık, ANC Kapalı 75 Saat, Açık 45 Saat Çalma Süresi, Siyah, 35757 3.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

11 3499.00
Ugreen HiTune Max5c Hibrit Gürültü Aktif Engelleyici Kablosuz Kulak Üstü Kulaklık,ANC Kapalı 75 Saat, ANC Açık 45 Saat Çalma Süresi,İpek Beyazı,35758 3.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

12 3499.00
Ugreen HP203 Hitune Max 5C Kablosuz Kulak Üstü Kulaklık beyaz

Satıcı: teknosa

3.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

13 3499.00
Ugreen Hitune Max5c Kablosız Siyah Kulak Üstü Kulaklık 3.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

14 3499.00
Ugreen Hitune Max5c İpek Beyazı Kablosuz Kulak Üstü Kulaklık 3.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

15 3499.00
UGREEN HiTune Max5c ANC Kablosuz Kulak Üstü Kulaklık - Siyah 3.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

16 3499.00
UGREEN HiTune Max5c ANC Kablosuz Kulak Üstü Kulaklık - Beyaz 3.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

17 3499.00

Ugreen HiTune Max 5C Kablosuz Kulaklık Fiyat Geçmişi

Ugreen HiTune Max 5C Kablosuz Kulaklık Temel Özellikleri

Var
5.4
Var
75 saat
Şarj Tipi:

Ugreen HiTune Max 5C Kablosuz Kulaklık Özellikleri

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

• Bağlantı Tipi Kablosuz
• Bluetooth Var
• Bluetooth Standardı 5.4
• Bluetooth Özellikleri AAC LDAC SBC
• Çoklu Bağlantı Var
• Kablolu Kullanabilme Var
• Gecikme Süresi 60 ms
• Kullanım Süresi (Genel) 75 saat
• Kullanım Süresi (Yoğun) 45 saat
• Şarj Tipi USB-C
• Hızlı Şarj Var
• Hızlı Şarj Süresi 5 dk
• Hızlı Şarj Kullanım Süresi 5 sa
• Batarya (Kulaklık) 600 mAh

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

Ugreen HiTune Max 5C Kablosuz Kulaklık Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.