Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Bluetooth:
Var
Bluetooth Standardı:
5.2
Mikrofon:
Var
Kumanda:
Var
Sürücü Çapı:
Kullanım Süresi (Genel):
7 saat

Ugreen HiTune T3 Tam Kablosuz Kulaklık Fiyatları

Ugreen HiTune T3 ANC / Ambiyans Bluetooth 5.2 TWS Kablosuz Kulaklık Beyaz

Satıcı: Ugreen Türkiye

1.878,42 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 dk önce

1 1878.42
Ugreen HiTune T3 Pro Aktif Gürültü Engelleyici Kablosuz Kulak İçi Kulaklık, Beyaz,

Satıcı: VATAN BİLGİSAYAR

1.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 1999.00
Ugreen HiTune T3 Aktif Gürültü Engelleyici Kablosuz Kulak İçi Kulaklık, Beyaz, 90206

Satıcı: DECİDE

2.051,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 2051.14
Ugreen Hitune T3 Aktif Gürültü Engelleyici Kablosuz Kulak İçi Kulaklık, Beyaz, 90206

Satıcı: Ugreen Türkiye

2.219,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

4 2219.10
UGREEN HiTune T3 Pro Aktif Gürültü Engelleyici Kablosuz Kulak İçi Kulaklık, Beyaz, 35725

Satıcı: Ugreen Türkiye

2.348,22 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

5 2348.22
UGREEN HiTune T3 Aktif Gürültü Engelleyici Kablosuz Kulak İçi Kulaklık, Beyaz, 90206 - Beyaz

Satıcı: DECIDE | 93 yorum

2.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

6 2399.00
Ugreen HiTune T3 ANC Ambiyans Tws Kablosuz Beyaz Bluetooth Kulaklık 2.399,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

7 2409
Ugreen Hitune T3 ANC Ambiyans Bluetooth 5.2 Tws Siyah Bluetooth Kulaklık 2.399,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

8 2409
UGREEN HiTune T3 ANC Kablosuz Kulak İçi Kulaklık - Beyaz 2.759,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 2759.00
Ugreen Hitune T3 Pro Aktif Gürültü Engelleyici Kablosuz Kulak İçi Kulaklık, Beyaz, 35725

Satıcı: Ugreen Türkiye

2.774,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

10 2774.10
UGREEN HiTune T3 Pro Aktif Gürültü Engelleyici Kablosuz Bluetooth Kulak İçi Kulaklık Beyaz

Satıcı: MEDIAMARKT

2.842,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

11 2842.00
Ugreen HiTune T3 Pro Aktif Gürültü Engelleyici Kablosuz Kulak İçi Kulaklık, 30 Saat Çalma Süresi, Anc, 4 Mikrofonlu, Beyaz, 35725 2.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

12 2899.00
UGREEN HiTune T3 Pro ANC Kablosuz Kulak İçi Kulaklık - Beyaz 2.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 2899.00
Ugreen HiTune T3 Pro Beyaz Bluetooth Kulaklık 2.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

14 2899.00
Ugreen HiTune T3 Pro Beyaz Bluetooth Kulaklık 2.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

15 2899.00
Ugreen WS206 Hitune T3 Pro Kablosuz Kulak İçi Kulaklık beyaz

Satıcı: mediamarkt

2.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

16 2900.00
HiTune T3 Pro Aktif Gürültü Engelleyici Beyaz Kablosuz Bluetooth Kulak İçi Kulaklık 3.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

17 3309
UGREEN HiTune T3 Pro Aktif Gürültü Engelleyici Kablosuz Bluetooth Kulak İçi Kulaklık Beyaz

Satıcı: Gümüşticaretim

3.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

18 3499.00

Ugreen HiTune T3 Tam Kablosuz Kulaklık Fiyat Geçmişi

Ugreen HiTune T3 Tam Kablosuz Kulaklık Temel Özellikleri

Var
5.2
Var
7 saat
Şarj Tipi:

Ugreen HiTune T3 Tam Kablosuz Kulaklık Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

• Bağlantı Tipi Tam Kablosuz
• Bluetooth Var
• Bluetooth Standardı 5.2
• Çoklu Bağlantı Yok
• Kullanım Süresi (Genel) 7 saat
• Şarj Kutusu Süresi (Genel) 24 saat
• Şarj Tipi Şarj Kutusu
• Hızlı Şarj Var
• Hızlı Şarj Süresi 10 dk
• Hızlı Şarj Kullanım Süresi 1 sa

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

Ugreen HiTune T3 Tam Kablosuz Kulaklık Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.