Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Bluetooth:
Var
Mikrofon:
Var
Kumanda:
Var
Sürücü Çapı:
Kullanım Süresi (Genel):
6 saat
Şarj Tipi:

Ugreen HiTune T6 Magic Tam Kablosuz Kulaklık Fiyatları

Ugreen HiTune T6 Magic Aktif Gürrültü Engelleyici Ekranlı Kablosuz Kulak İçi Kulaklık, Beyaz,

Satıcı: VATAN BİLGİSAYAR

3.349,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

1 3349.00
UGREEN HiTune T6 Magic Aktif Gürrültü Engelleyici Ekranlı Kablosuz Kulak İçi Kulaklık, Beyaz, 55137

Satıcı: Ugreen Türkiye

3.522,72 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

2 3522.72
UGREEN HiTune T6 Magic Aktif Gürrültü Engelleyici Ekranlı Kablosuz Kulak İçi Kulaklık, 30 Saat Çalma Süresi, 4 Mikrofon, ANC, Beyaz, 55137

Satıcı: Amazon.com.tr

3.725,17 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

3 3735.17
Ugreen HiTune T6 Magic Aktif Gürrültü Engelleyici Ekranlı Kablosuz Kulak İçi Kulaklık, Beyaz,

Satıcı: DECİDE

3.846,64 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 3846.64
Ugreen Hitune T6 Magic Aktif Gürrültü Engelleyici Ekranlı Kablosuz Kulak Içi Kulaklık, Beyaz, 55137 - Beyaz

Satıcı: VATAN BİLGİSAYAR

3.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

5 3999.00
UGREEN HiTune T6 Magic Aktif Gürültü Engelleyici Ekranlı Kablosuz TWS Kulaklık - Beyaz 3.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 3999.00
HiTune T6 Magic Aktif Gürrültü Engelleyici Ekranlı Beyaz Kulak İçi Bluetooth Kulaklık 3.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

7 3999.00
Ugreen Hitune T6 Magic Aktif Gürrültü Engelleyici Ekranlı Kablosuz Kulak İçi Kulaklık, Beyaz, 55137

Satıcı: Ugreen Türkiye

4.161,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

8 4161.60
Ugreen HiTune T6 Magic ANC Beyaz Kablosuz Kulak İçi Kulaklık 55137

Satıcı: Teknosa

4.311,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

9 4311.02
Ugreen Hitune T6 Magic Aktif Gürrültü Engelleyici Ekranlı Kablosuz Kulak Içi Kulaklık, Beyaz, 55137 - Beyaz

Satıcı: Teknosa

4.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

10 4399.00
Ugreen HiTune T6 Magic Aktif Gürültü Engelleyici Ekranlı Kablosuz Kulak İçi Kulaklık, 30 Saat Çalma Süresi, 4 Mikrofon, Anc, Beyaz, 55137 4.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

11 4399.00
Ugreen HiTune T6 Magic ANC Beyaz Kablosuz Kulak İçi Kulaklık 55137 4.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

12 4399.00

Ugreen HiTune T6 Magic Tam Kablosuz Kulaklık Fiyat Geçmişi

Ugreen HiTune T6 Magic Tam Kablosuz Kulaklık Temel Özellikleri

Var
6 saat
Şarj Süresi:

Ugreen HiTune T6 Magic Tam Kablosuz Kulaklık Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

• Bağlantı Tipi Tam Kablosuz
• Bluetooth Var
• Çoklu Bağlantı Yok
• Kablolu Kullanabilme Yok
• Gecikme Süresi 110 ms
• Kullanım Süresi (Genel) 6 saat
• Şarj Kutusu Süresi (Genel) 30 saat
• Şarj Tipi Şarj Kutusu USB-C
• Şarj Süresi 120 dk
• Hızlı Şarj Yok

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

Ugreen HiTune T6 Magic Tam Kablosuz Kulaklık Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.