Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Bluetooth:
Var
Bluetooth Standardı:
5.3
Hassasiyet:
Empedans:
Mikrofon:
Var
Kumanda:
Var

Urbanista Austin Tam Kablosuz Kulaklık Fiyatları

Urbanısta Austın Kablosuz Kulakıçı Kulak (outlet) Outlet/2.El Fiyatı 1.104,35 TL + Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

1 1114.35
Urbanısta Austın Kablosuz Kulakıçı Kulak (outlet) Outlet/2.El Fiyatı 1.104,35 TL + Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

2 1114.35
Urbanista Austin Kablosuz Kulaklık

Satıcı: TEKNOLOM

1.432,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

3 1432.20
Urbanista Austin Bluetooth Kulaklık

Satıcı: TEKNOLOM

1.547,52 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

4 1547.52
Urbanista Austin Bluetooth Kulaklık Yeşil

Satıcı: Teknolom

1.563,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

5 1563.08
Urbanista Austin Bluetooth Kulaklık

Satıcı: Teknolom

1.563,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

6 1563.08
Urbanista Austin Kablosuz Kulaklık

Satıcı: Teknosa

1.665,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

7 1665.02
Urbanista Austin Kablosuz Kulaklık - Yeşil

Satıcı: TEKNOLOM | 4 yorum

1.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

8 1699.00
Urbanista Austin Bluetooth Kulaklık - Pembe

Satıcı: TEKNOLOM | 4 yorum

1.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

9 1699.00
Urbanista Austin Bluetooth Kulak İçi Kulaklık mor

Satıcı: teknosa

1.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

10 1699.00
Urbanista Austin Kablosuz Kulaklık

Satıcı: Teknolom

1.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 dk önce

11 1699.00
Urbanista Austin Kulak İçi Beyaz Bluetooth Kulaklık 1.699,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

12 1709
Urbanista Austin Kulak İçi Mor Bluetooth Kulaklık 1.699,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

13 1709
Austin Yeşil Kulak İçi Bluetooth Kulaklık 1.699,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

14 1709
Austin Mor Kulak İçi Bluetooth Kulaklık 1.699,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

15 1709

Urbanista Austin Tam Kablosuz Kulaklık Fiyat Geçmişi

Urbanista Austin Tam Kablosuz Kulaklık Temel Özellikleri

Var
5.3
Var
Sürücü Çapı:
Kullanım Süresi (Genel):
5 saat
Şarj Tipi:
Düşük Frekans (Bas):
20 Hz
Yüksek Frekans (Tiz):

Urbanista Austin Tam Kablosuz Kulaklık Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

Urbanista Austin Tam Kablosuz Kulaklık Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.