Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Bluetooth:
Var
Bluetooth Standardı:
5.3
Mikrofon:
Var
Kumanda:
Var
Sürücü Çapı:
Kullanım Süresi (Genel):
8 saat

Urbanista Palo Alto Tam Kablosuz Kulaklık Fiyatları

Urbanista Palo Alto Dusk Purple 2.399,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 2409
Urbanista Palo Alto Tws Kulaklık Siyah 3.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 3499.00
Urbanista Palo Alto Anc Gürültü Engelleyici Bluetooth Kulaklık

Satıcı: Teknolom

3.587,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

3 3587.08
Urbanista Palo Alto Cloud Anc Gürültü Engelleyici Bluetooth Kulaklık

Satıcı: Teknolom

3.587,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

4 3587.08
Urbanista Palo Alto Cloud Anc Gürültü Engelleyici Bluetooth Kulaklık

Satıcı: TEKNOLOM

3.691,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

59 dk önce

5 3691.06
Urbanista Palo Alto Cloud White

Satıcı: Teknosa

3.821,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

6 3821.02
Urbanista Palo Alto Anc Gürültü Engelleyici Bluetooth Kulaklık - Beyaz

Satıcı: TEKNOLOM

3.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

7 3899.00
Urbanista Palo Alto Bluetooth 5.3 Kulak İçi Kulaklık beyaz

Satıcı: teknosa

3.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

8 3899.00
Urbanista Palo Alto Cloud White 3.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 3899.00
Palo Alto Siyah Kulak İçi Bluetooth Kulaklık 3.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 3909
Palo Alto Beyaz Kulak İçi Bluetooth Kulaklık 3.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 3909

Urbanista Palo Alto Tam Kablosuz Kulaklık Fiyat Geçmişi

Urbanista Palo Alto Tam Kablosuz Kulaklık Temel Özellikleri

Var
5.3
Var
8 saat
Şarj Tipi:

Urbanista Palo Alto Tam Kablosuz Kulaklık Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

• Bağlantı Tipi Tam Kablosuz
• Bluetooth Var
• Bluetooth Standardı 5.3
• Bluetooth Özellikleri SBC
• Çoklu Bağlantı Var
• Kullanım Süresi (Genel) 8 saat
• Kullanım Süresi (Yoğun) 6 saat
• Şarj Kutusu Süresi (Genel) 45 saat
• Şarj Tipi Kablosuz Şarj Kutusu
• Hızlı Şarj Yok

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

Urbanista Palo Alto Tam Kablosuz Kulaklık Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.