Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Bluetooth:
Var
Bluetooth Standardı:
5.3
Mikrofon:
Var
Kumanda:
Var
Sürücü Çapı:
Kullanım Mesafesi:

Urbanista Valencia Kablosuz Kulaklık Fiyatları

Urbanısta Valencıa Mıdnıght Black ANC KU (outlet) Outlet/2.El Fiyatı 2.014,35 TL + Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 2024.35
Urbanısta Valencıa Mıdnıght Black ANC KU (outlet) Outlet/2.El Fiyatı 2.169,30 TL + Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 2179.3
Urbanista Valencia Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık Midnight Black

Satıcı: TEKNOLOM | 2 yorum

3.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

3 3099.00
Urbanista Valencia Midnight Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık

Satıcı: Teknolom

2.851,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

4 2851.08
Urbanista Valencia Bluetooth 5.3 Kulak Üstü Kulaklık siyah

Satıcı: teknosa

3.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

5 3099.00
Urbanista Valencia Midnight Black Anc Kulaküstü Kulaklık 3.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 3099.00
Urbanista Valencia Midnight Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık Siyah

Satıcı: Turkcell Satış A.Ş.

3.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 3099.00
Urbanista Valencia Midnight Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık Siyah

Satıcı: Teknolom

3.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 3099.00
Valencia Siyah Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık 3.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

9 3099.00
Valencia Midnight Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık 3.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

10 3099.00
Urbanista Valencia Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık Siyah 3.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 3299.00

Urbanista Valencia Kablosuz Kulaklık Fiyat Geçmişi

Urbanista Valencia Kablosuz Kulaklık Temel Özellikleri

Var
5.3
Var
Kullanım Süresi (Genel):
50 saat
Şarj Tipi:
USB
Şarj Süresi:

Urbanista Valencia Kablosuz Kulaklık Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

• Bağlantı Tipi Kablosuz
• Bluetooth Var
• Bluetooth Standardı 5.3
• Bluetooth Profili HFP A2DP AVRCP
• Bluetooth Özellikleri SBC
• Çoklu Bağlantı Var
• Kablolu Kullanabilme Var
• Kullanım Mesafesi 10 m
• Kullanım Süresi (Genel) 50 saat
• Kullanım Süresi (Yoğun) 40 saat
• Şarj Tipi USB
• Şarj Süresi 120 dk
• Hızlı Şarj Var
• Hızlı Şarj Süresi 10 dk
• Hızlı Şarj Kullanım Süresi 1 sa
• Batarya (Kulaklık) 500 mAh

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

Urbanista Valencia Kablosuz Kulaklık Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.