Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Verbatim BT-1709 Handsfree Bluetooth Kulaklık 99775 Satıcı: Nepal Bilişim
670,68 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
1 670.68
Verbatim Verbatim BT-1709 Mikrofonlu Mıknatıslı Bluetooth 4.0 Kulak Içi Kulaklık
Satıcı: Occusis
740,92 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
2 740.92
Verbatim BT-1709 Mikrofonlu Mıknatıslı Bluetooth 4.0 Kulak İçi Kulaklık Satıcı: Sylar
770,25 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯51 dk önce
3 770.25
Verbatım Bluetooth Mik.k.içi Spor Kulaklık BT-1709 (99775)
Satıcı: Nepal Bilişim | 13 yorum
779,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önce
4 779.00
GENEL BİLGİLER
SES ÖZELLİKLERİ
BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ
FİZİKSEL ÖZELLİKLER