Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Vivo Buds Seramik Beyaz Bluetooth Kulaklık
Satıcı: Maxxdükkan | 16 yorum
1.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önce
1 1499.00
Vivo Buds Kozmik Mavi Bluetooth Kulaklık - Lacivert
Satıcı: vivo Türkiye | 16 yorum
1.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önce
2 1599.00
Vivo TWS Buds Kulak İçi Kulaklık Beyaz
1.599,00 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
24 dk önce
3 1599.00
Vivo TWS Buds Kulak İçi Kulaklık Mavi
1.599,00 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
24 dk önce
4 1599.00
Vıvo Tws Buds Bluetooth 5.4 Kulak İçi Kulaklık mavi Satıcı: mediamarkt
1.600,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
5 1600.00
vivo Buds Kozmik Mavi Bluetooth Kulaklik Satıcı: vivo Türkiye
1.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
6 1999.00
vivo Buds Kozmik Mavi Bluetooth Kulaklik Satıcı: Origin Shop
1.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
7 1999.00
GENEL BİLGİLER
SES ÖZELLİKLERİ
BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ
FİZİKSEL ÖZELLİKLER