Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Sponsorlu
Winex Pods 3. Nesil ANC Bluetooth Kulaklık YK8PRO - Beyaz
Satıcı: ScHitec Türkiye | 2 yorum
1.100,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önce
1 1100.00
Winex Pods 3. Nesil ANC Bluetooth Kulaklık YK8PRO Satıcı: ScHitec Türkiye
1.046,25 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯48 dk önce
2 1046.25
Winex Mobile Winex Airpods 3. Nesil Bluetooth Kulaklık Satıcı: ScHitec Türkiye
1.069,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯47 dk önce
3 1069.50
Winex Pods 3. Nesil Anc Bluetooth Kulaklık Yk8pro
Satıcı: Schitec
1.075,30 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯49 dk önce
4 1075.30
Winex AirPods 3. Nesil Bluetooth Kulaklık Satıcı: Winex
1.162,50 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
5 1172.5
GENEL BİLGİLER
SES ÖZELLİKLERİ
BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ
FİZİKSEL ÖZELLİKLER