4.8 (1 oy) / 2 yorum
Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Bluetooth:
Var
Bluetooth Standardı:
5.4
Mikrofon:
Var
Kumanda:
Var
Sürücü Çapı:
Kullanım Mesafesi:

Xiaomi OpenWear Stereo Pro Tam Kablosuz Kulaklık Fiyatları

Xiaomi OpenWear Stereo Pro Titan Gray Gri Bluetooth Kulaklık (Xiaomi Türkiye Garantili)

Satıcı: VATAN BİLGİSAYAR

8.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

1 8999.00
Xiaomi Openwear Stereo Pro Titan Gray Gri Bluetooth Kulaklık (Xiaomi Türkiye Garantili)

Satıcı: VATAN BİLGİSAYAR | 11 yorum

9.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

2 9799.00
Xiaomi Openwear Stereo Pro Graphite Black Siyah Bluetooth Kulaklık (Xiaomi Türkiye Garantili)

Satıcı: VATAN BİLGİSAYAR | 11 yorum

9.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

3 9799.00
Xiaomi OpenWear Stereo Pro Kum Sarısı Bluetooth Kulaklık (Xiaomi Türkiye Garantili)

Satıcı: Xiaomi Resmi Mağazası

9.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 9799.00
Xiaomi OpenWear Stereo Pro TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık - Altın 9.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

5 9799.00
Xiaomi OpenWear Stereo Pro TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık - Titan Gri 9.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

6 9799.00
Openwear Stereo Pro Graphite Black Siyah Bluetooth Kulaklık (Xiaomi Türkiye Garantili)

Satıcı: ylmzhome

16.278,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 16278.20
Openwear Stereo Pro Titan Gray Gri Bluetooth Kulaklık (Xiaomi Türkiye Garantili)

Satıcı: ylmzhome

16.296,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 16296.70

Xiaomi OpenWear Stereo Pro Tam Kablosuz Kulaklık Fiyat Geçmişi

Xiaomi OpenWear Stereo Pro Tam Kablosuz Kulaklık Temel Özellikleri

Var
5.4
Var
Kullanım Süresi (Genel):
8.5 saat
Şarj Tipi:
Düşük Frekans (Bas):
20 Hz
Yüksek Frekans (Tiz):

Xiaomi OpenWear Stereo Pro Tam Kablosuz Kulaklık Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

• Bağlantı Tipi Tam Kablosuz
• Bluetooth Var
• Bluetooth Standardı 5.4
• Bluetooth Profili HFP A2DP AVRCP
• Bluetooth Özellikleri BLE AAC LDAC SBC
• Çoklu Bağlantı Var
• Kablolu Kullanabilme Yok
• Kullanım Mesafesi 10 m
• Kullanım Süresi (Genel) 8.5 saat
• Şarj Kutusu Süresi (Genel) 45 saat
• Şarj Tipi Şarj Kutusu USB-C
• Hızlı Şarj Var
• Hızlı Şarj Süresi 10 dk
• Hızlı Şarj Kullanım Süresi 2 sa
• Batarya (Kulaklık) 56 mAh
• Batarya (Şarj Kutusu) 700 mAh

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

Xiaomi OpenWear Stereo Pro Tam Kablosuz Kulaklık Yorumları (2 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Çakalbakkal Profil Resmi

617 yorum

Çakalbakkal Epey xiaomi buds 6 tanıtıldı siteye ekler misin?
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
5 ay önce
Epey Profil Resmi
Epey @Çakalbakkal https://www.epey.com/kulaklik/xiaomi-buds-6.html
Faydalı (1) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 5 ay önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.