Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Günseli | 16 yorum
1.056,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
1 1056.00 Xiaomi Redmi Buds 5 Siyah Bluetooth KulaklıkSatıcı: MAC İNTERNET
1.078,68 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önceki fiyat
2 1078.68 Xiaomi Redmi Buds 5 Bluetooth Kulaklık SiyahSatıcı: TEKYILDIZ | 35 yorum
1.090,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 1090.00 Xiaomi Redmi Buds 5, Bluetooth 5.3 kulak içi kulaklık, 46 dB aktif gürültü azaltma, 40 saate kadar pil, dinamik sürücü, 5 ATM su geçirmez, beyazSatıcı: GÜNSELİ
1.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
4 1199.00 Xiaomi Redmi Buds 5 TWS Bluetooth 5.3 Kulak İçi Kulaklık siyahSatıcı: BULUTTEKNO
1.219,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
5 1219.00 Xiaomi Redmi Buds 5, Bluetooth 5.3 kulak içi kulaklık, 46 dB aktif gürültü azaltma, 40 saate kadar pil, dinamik sürücü, 5 ATM su geçirmez - gök mavisiSatıcı: GÜNSELİ
1.248,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
6 1248.00 Xıaomi Redmi Buds 5 - BeyazSatıcı: Torima | 2 yorum
1.249,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
7 1249.00 Xiaomi Redmi Buds 5 TWS Bluetooth 5.3 Kulak İçi Kulaklık beyazSatıcı: ZELA
1.249,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
8 1249.00 XIAOMI BHR7628GL Redmi Buds 5 Bluetooth Kulak İçi Kulaklık Beyaz 1.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
9 1309 XIAOMI BHR7631GL Redmi Buds 5 Bluetooth Kulak İçi Kulaklık Gökyüzü Mavisi 1.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
10 1309 Xiaomi Redmi Buds 5 Siyah Bluetooth KulaklikSatıcı: Torima
1.335,84 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önceki fiyat
11 1335.84 Xiaomi Redmi Buds 5 Bluetooth Kulaklık SiyahSatıcı: HMZ İLETİŞİM
1.350,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
12 1350.00 Xıaomi Redmı Buds 5 Sky Blue Kablosuz Kulaklık - Açık MaviSatıcı: EGE ÇINAR TELEKOM | 2 yorum
1.379,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
13 1379.00 Xiaomi Redmi Buds 5 Bluetooth Kulak İçi Kulaklık beyazSatıcı: TORİMA
1.430,44 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
14 1430.44 Xiaomi Redmi Buds 5 Beyaz Bluetooth KulaklıkSatıcı: Torima
1.452,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯8 dk önceki fiyat
15 1462 Xiaomi Redmi Buds 5 Bluetooth Kulaklık SiyahSatıcı: Torima
1.452,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
16 1452.00 Xiaomi Redmi Buds 5 Bluetooth Kulaklık SiyahSatıcı: Torima
1.452,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
17 1452.00 Xiaomi Redmi Buds 5 Bluetooth Kulaklık BeyazSatıcı: Torima
1.452,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
18 1452.00 Xiaomi Redmi Buds 5 Bluetooth Kulaklık SiyahSatıcı: Torima
1.452,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯8 dk önceki fiyat
19 1462 Xiaomi Redmi Buds 5 Siyah Bluetooth KulaklıkSatıcı: Torima
1.437,48 TL + 29,90 TL Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
20 1447.48 Xiaomi Redmi Buds 5 Beyaz Bluetooth KulaklıkSatıcı: Torima
1.437,48 TL + 29,90 TL Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
21 1447.48