Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Bluetooth:
Var
Bluetooth Standardı:
5.3
Hassasiyet:
Empedans:
Mikrofon:
Var
Kumanda:
Var

Xiaomi Redmi Buds 6 Pro Tam Kablosuz Kulaklık Fiyatları

Xiaomi Xıaomı Redmi Buds 6 Pro Mor ( Teşhir ) - Açık Mor Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: EFE TELEKOM | 2 yorum

2.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

1 2499.00
Xiaomi Redmi Buds 6 Pro Anc Tws Mor Kulak İçi Bluetooth Kulaklık

Satıcı: ERATEKNOLOJİ

3.788,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 3788.40
Xiaomi Redmi Buds 6 Pro Anc Tws Beyaz Kulak İçi Bluetooth Kulaklık

Satıcı: Üstün iletişim

4.080,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

3 4080.20
Redmi Buds 6 Pro Glacier White

Satıcı: MIEKO Türkiye

4.084,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 4084.05
Xiaomi Redmi Buds 6 Pro Bluetooth Gürültü Önleyici Kulaklık Mor (Xiaomi Türkiye Garantili)

Satıcı: erateknoloji

4.298,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 4298.00
Redmi Buds 6 Pro Lavender Purple

Satıcı: Xiaomi Türkiye

4.449,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 4449.00
Redmi Buds 6 Pro Lavender Purple

Satıcı: ASLAN TELEKOM

5.664,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

7 5664.40
Xiaomi Redmi Buds 6 Pro - Mor Kulakiçi Kulaklık Tws (Xiaomi Türkiye Garantili)

Satıcı: ASLAN TELEKOM

5.697,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 5697.70
Xiaomi Redmi Buds 6 Pro Kulakiçi Kulaklık Tws Mor

Satıcı: ASLAN TELEKOM

5.759,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

9 5759.00
Xiaomi Redmi Buds 6 Pro Bluetooth Gürültü Önleyici Kulaklık Beyaz (Xiaomi Türkiye Garantili)

Satıcı: Trendyol

6.194,68 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 6194.68
Xiaomi Redmi BUDS 6 PRO Bluetooth 5.3 Kulak İçi Kulaklık beyaz

Satıcı: safigida

6.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

11 6199.00
Xiaomi Redmi Buds 6 Pro - Beyaz Kulakiçi Kulaklık Tws (Xiaomi Türkiye Garantili)

Satıcı: Teknolojik-Mİ | 52 yorum

6.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

12 6299.00
Xiaomi Redmi Buds 6 Pro - Beyaz Kulakiçi Kulaklık Tws (Xiaomi Türkiye Garantili)

Satıcı: JiyanShop | 52 yorum

6.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

13 6299.00
Redmi Buds 6 Pro Bluetooth 5.3 Kulak İçi Kulaklık mor

Satıcı: ASLANTELEKOM

6.849,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

14 6849.00

Xiaomi Redmi Buds 6 Pro Tam Kablosuz Kulaklık Fiyat Geçmişi

Xiaomi Redmi Buds 6 Pro Tam Kablosuz Kulaklık Temel Özellikleri

Var
5.3
Var
Sürücü Çapı:
Kullanım Mesafesi:
Kullanım Süresi (Genel):
9.5 saat
Şarj Tipi:
Şarj Süresi:
Düşük Frekans (Bas):
20 Hz
Yüksek Frekans (Tiz):

Xiaomi Redmi Buds 6 Pro Tam Kablosuz Kulaklık Özellikleri

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

• Bağlantı Tipi Tam Kablosuz
• Bluetooth Var
• Bluetooth Standardı 5.3
• Bluetooth Profili HFP A2DP AVRCP
• Bluetooth Özellikleri BLE AAC LDAC SBC
• Çoklu Bağlantı Var
• Kablolu Kullanabilme Yok
• Kullanım Mesafesi 10 m
• Kullanım Süresi (Genel) 9.5 saat
• Kullanım Süresi (Yoğun) 4 saat
• Şarj Kutusu Süresi (Genel) 36 saat
• Şarj Kutusu Süresi (Yoğun) 17 saat
• Şarj Tipi Şarj Kutusu USB-C
• Şarj Süresi 60 dk
• Şarj Süresi (Kutu) 120 dk
• Hızlı Şarj Var
• Hızlı Şarj Süresi 5 dk
• Hızlı Şarj Kullanım Süresi 2 sa
• Batarya (Kulaklık) 54 mAh
• Batarya (Şarj Kutusu) 480 mAh

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

Xiaomi Redmi Buds 6 Pro Tam Kablosuz Kulaklık Yorumları (29 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

struggle d*** Profil Resmi

39 yorum

struggle d*** Kardeşim kullaklik okadar iyi değil sebebi alırken bunları göz önünunde bulundurun derim sensörler zayıf kaliteli bir hissiyatı yok batarya konusunda baya kötü tiz sesleri okadarda iyi bastiramiyor malesef bass konusunda da kötü çok iyi bir bass vermiyo neredeyse yok denicek kadar az hissediliyo (hi-res ) ses kalitesi çok iyi değil boşuna o sertifikayı almış gürültü engelleme çok iyi olmasada idare eder kötü diyemem mikrofonda 6 ama bana göre 4 gibi geldi çok iyi iletmiyor sesleri malesef ama fiyatına göre fiyat performans diycem ama performansı iyi değil sadece fiyatına göre iyi okadar Devamını Oku
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 ay önce
thebow68 Profil Resmi

164 yorum

thebow68 Arkadaşlar samimi olarak soruyorum mikrofonu nasıl? Özellikle gürültülü ortamlarda.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
3 ay önce
Çakalbakkal Profil Resmi

617 yorum

Çakalbakkal @thebow68 adamlar herşeyden ekleyip mikrofonu çöp etmişler her ne kadar ses kalitesi anc si iyi olsada mikrofonu leş
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 3 ay önce
Çakalbakkal Profil Resmi

617 yorum

Çakalbakkal Epey redmi buds 8 pro tanıtıldı buds 6 pro dan farkları;
-ANC frekansı 5 kHz
-ANC 55 dB kalmış
-Dolby Audio ve kafa takibi mevcut
-Dual DAC diye bir özelliği var bende nedir bilmiyorum
-surucu yapısı ayni
Eklenirse çok sevinirim ?
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
4 ay önce
Epey Profil Resmi
Epey @Çakalbakkal https://www.epey.com/kulaklik/xiaomi-redmi-buds-8-pro.html
Faydalı (1) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 4 ay önce
Eren Profil Resmi

42 yorum

Eren Kulaklık çok m büyük incelemelerde bana büyük göründü ? almayı düşünüyorum anc ve ses kalitesi nasıl bilgi verirseniz sevinirim bu cihaz ile Freebds 7i arasında kaldım sizce hangisi mantıklı bir karar olur?
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
4 ay önce
Çakalbakkal Profil Resmi

617 yorum

Çakalbakkal @Eren ikisi de iyi kulakliklar ses kaliteleri benzer ama anc olarak redmi diyorum hangisi uygunsa onu alın redmi artilari dengeli ses anc huawei artilari kafa takibi ve ozellikleri size kalmis
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 4 ay önce
Çakalbakkal Profil Resmi

617 yorum

Çakalbakkal Epey bu kulaklıkta burda yazmayan bilgileri paylaşacağım, guncellenirse çok sevinirim.
(Bilgiler ürün sayfasından ve soru-cevap sayfasından alınmıştır.)
ANC Frekansı:4 kHz
Hassasiyet:102 dB
Empedans:16 Ohm
Frekans aralığı:20 Hz-40 kHz
Uyarlanabilir Ses var.
Zengin Bas var.
Jiroskop Sensörü var.
Kafa Takibi var.
Yakınlık Sensörü var.

Guncellenirse çok sevinirim ?
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
4 ay önce
Epey Profil Resmi
Epey @Çakalbakkal Güncellendi.
Faydalı (1) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 4 ay önce
Burak Ö**** Profil Resmi

23 yorum

Burak Ö**** @Epey yukarıdaki çakma bilgilerin kaynağını da bi sorgulasaydın epey ? Hiçbir kaynakta bu bilgiler YOK !
Üretici bile bu bilgileri resmi olarak açıklamamışken, kaynağı belli olmayan bir uyduruk paylaşımı nasıl olur da teknik özellik diye eklersin ?
- Hayırdır ???
* Hassasiyet:102 dB , Empedans:16 Ohm , Frekans aralığı:20 Hz-40 kHz
Devamını Oku
Faydalı (0) Faydalı Değil (1) Yanıtla - 4 ay önce
Epey Profil Resmi
Epey @Burak Ö**** Üretici verisi: https://dosya.epey.com/989302/xiaomi-redmi-buds-6-pro-10510.pdf?rand=1249665768
Faydalı (1) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 4 ay önce
Burak Ö**** Profil Resmi

23 yorum

Burak Ö**** Xiaomi Redmi Buds 6 Pro'nun alınacak bir yanı kalmamış artık...
TR'de yutupçular hypelayınca fiyat sapıtmış, yurtdışında ise böyle bir durum yok. Aksine, yurtdışında fiyatı düşüyor (KDV dahil 2.200-2.500TL bandında!) çünkü rakibi çok!
3.500TL civarı fiyat tamamen TR tarifesi. Bu fiyatlardan ALMAYIN !!!
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
4 ay önce
Nsspawn Profil Resmi

1 yorum

Nsspawn Kasım indirimden 3500 aldım şimdi, yorumlara güvenerek aldım. Daha önce Huawei 6i ve anker liberty 5 kullandım ama bu kulaklık onlardan güzel. Sesi güzel anc yeterli şimdilik. Kulağa otururmasıda güzel. Tavsiye eden arkadaşlara teşekkür ederim. Sonunda keyif verecek bir kulaklık buldum.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
6 ay önce
Çakalbakkal Profil Resmi

617 yorum

Çakalbakkal @Nsspawn kafa takibi özelliği nasıl? Senden rica ediyorum test edip yazar mısın merak ediyorum lütfen ?
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 6 ay önce
Niyazi G***** Profil Resmi

1 yorum

Niyazi G***** Redmi buds 5 ten geçtim buds 6 pro gayet ses kalitesi yönünden çok iyi mid tiz yönünden ses desibel yönünde kaliteli bir kulaklık son seste bile hiç bozulma olmuyor 3 sürücüsü olması bir artı üstelik bas mid tiz oranları çok iyi ayarlanmış bir kulaklık vokalisti ve bacak vokallleri çok net duyabiliyorsan ve yumuşak bir karakterde ses tonalitesi var baslar gayet tatmin edici bir seviyede ayrıca eqolayzr ayarlarından istediğiniz gibi müzik zevkinize göre kişileştirebilirsiniz sefaf mod ve gürültü engelleme modları çok iyi çalışıyor ayruca 6 miktofona sahip konuşmalarda herhangi bir sıkıntı sorunla karşılaşmadım fiyat performansı yönünden herkesi memnun edebilecek bir kulaklık . Devamını Oku
Faydalı (1) Faydalı Değil (1) Yanıtla
1 yıl önce
METİN D***** Profil Resmi

12 yorum

METİN D***** öncelikle sahnesi gibi inanılmaz geniş tizler çok yumuşak son seste bile bozulma yakmıyor piezoelektirik sürücüsünün bukadar soft olması etkiledi ve inanılmaz detaylı daha önce duymadığım back vokalleri ve sesleri duymaya başladım sürücü ataması güzel yapılmış ilk kullanimda çok gizli burn-in sürecini tamamladım 2 gece sabaha kadar çalıştırarak tonel karekteri de çok doğal gerçekten 3 sürücülü bir kulaklığın bütün sürücülerinin bukadar doğal olmasi inanılmaz geldi normalde koaskiel ve hybrid kulakliklardan zevk almam özellikle tek bir dinamik sürücü kullanmaya dikkat ederim son 2 yıldır senhaiser jbl anker qcy çoğu kulaklığı kullandım ama bu beni tonuyla gerçekten etkiledi 3 sürücüde iyi ayarlanmış xioamiyi tebrik etmek gerekiyor midler müziğin arka planını back vokaller vokaller konusunda çok başarılı çok temiz sesler son seste bile başarılı basslar çok geniş bir sahneden vuruyor punch basslar çok güçlü beynine beynine vuruyor subh bassları birazcık geride buldum fakat derin doğru temiz ve tonlu tatmin etti fakat biraz daha güçlü ayarlanabilirmis bass modu açık halini konuşuyorum ama gayet yerinde tizleri ve midleri bastırmıyor ama sadece basslara odaklanmış bir 11 milimetrelik bir titanyum diyaframlı dinamik sürücüden daha fazla bass gelmesini bekliyor insan ben harici ekolayzer ola kendimde artiirdim hala çok temiz ve inanılmaz güçlü oluyor bilerek açılmadığı çok belli adamların bir bildiği vardır ama genel olarak basslar tatmin etti vurucu derin temiz doğal ve doğru dinamik bir karakterle vuruyor çok derine inebiliyor anc zaten inanılmaz anlatmak dahi istemiyorum otobüste otobüsün bütün sesini alıyor erkek çocuk ve erkeklerin sesini tamamen dizginliyor kız çocukları ve bayan sesleri çok uzaktan konuşuyormuş gibi geliyor normalde anc den insan seslerini bastırmasını bekleyemezsin fakat bastırıyor mikrofonunu fazla beğendiğimi söyleyemem 5 pro ile aynı malesef biyerden kısmak gerekmiş xioami için ? ve bütün bunları 2500 liraya yapıyor gerçekten xioami kendini aşti ana kulaklığım oldu senhaiser cx i rafa kaldırtan bir kulaklık oldu Devamını Oku
Faydalı (4) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 yıl önce
Büşra Profil Resmi

1 yorum

Büşra @METİN D***** yüzde 70 80 ses seviyesinde dışarıya ses veriyor mu ve sizce huawei 5i mi xiaomi 6 pro mu
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 1 yıl önce
METİN D***** Profil Resmi

12 yorum

METİN D***** @Büşra 70-80 de vermiyor ama kulaklığın son ses seviyesi çok yüksek olduğu için + kulka uçları sıvı slikon olduğu için son seste biraz sızıntı yapıyor 5i de denedim redmi buds 6 pro çok çok daha iyi
Faydalı (2) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 1 yıl önce
bedo b*** Profil Resmi

110 yorum

bedo b*** @METİN D***** merhaba, çoklu cihaz desteği varmı? Hb yok yazıyor da şüphede kaldım
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 1 yıl önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.