Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Bluetooth:
Var
Bluetooth Standardı:
5.4
Mikrofon:
Var
Kumanda:
Var
Sürücü Çapı:
Kullanım Mesafesi:

Xiaomi Redmi Buds 6 Tam Kablosuz Kulaklık Fiyatları

Xiaomi Redmi Buds 6 - Beyaz Kulakiçi Kulaklık TWS (Xiaomi Türkiye Garantili)

Satıcı: Alfa STORE

2.148,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

1 2148.55
Redmi Buds 6 - Siyah Kulakiçi Kulaklık TWS (Xiaomi Türkiye Garantili)

Satıcı: Alfa STORE

2.148,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

2 2148.55
Xiaomi Redmi Buds 6 - Siyah Kulakiçi Kulaklık TWS (Xiaomi Türkiye Garantili)

Satıcı: Xiaomi Resmi Mağazası

2.219,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 2219.00
Xiaomi Redmi Buds 6 Yeşil Kulakiçi Kulaklık TWS (Xiaomi Türkiye Garantili)

Satıcı: Xiaomi Resmi Mağazası

2.219,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 2219.00
Hype Store Redmi Buds 6 | 10 mm Dinamik Sürücü | Aı Gürültü Azaltma | 36 Saate Kadar Pil Ömrü | Bluetooth® 5.4 - Standart

Satıcı: Hype Store

2.668,84 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

5 2668.84
Xiaomi Redmi Buds 6 - Beyaz Kulakiçi Kulaklık Tws (Xiaomi Türkiye Garantili)

Satıcı: ZİYAPAŞA TEKNOLOJİ

3.149,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

6 3149.10
Xiaomi Redmi Buds 6 - Beyaz Kulakiçi Kulaklık Tws (Xiaomi Türkiye Garantili)

Satıcı: İzi Teknoloji | 43 yorum

3.329,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

7 3329.00
XIAOMI Redmi Buds 6 Bluetooth Kulak İçi Kulaklık Bulut Beyazı

Satıcı: Ziyapaşa Teknoloji

3.359,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

8 3359.04

Xiaomi Redmi Buds 6 Tam Kablosuz Kulaklık Fiyat Geçmişi

Xiaomi Redmi Buds 6 Tam Kablosuz Kulaklık Temel Özellikleri

Var
5.4
Var
Kullanım Süresi (Genel):
10 saat
Şarj Tipi:
Şarj Süresi:

Xiaomi Redmi Buds 6 Tam Kablosuz Kulaklık Özellikleri

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

• Bağlantı Tipi Tam Kablosuz
• Bluetooth Var
• Bluetooth Standardı 5.4
• Çoklu Bağlantı Var
• Kullanım Mesafesi 10 m
• Kullanım Süresi (Genel) 10 saat
• Kullanım Süresi (Yoğun) 6.5 saat
• Şarj Kutusu Süresi (Genel) 42 saat
• Şarj Tipi Şarj Kutusu
• Şarj Süresi 60 dk
• Hızlı Şarj Var
• Hızlı Şarj Süresi 10 dk
• Hızlı Şarj Kullanım Süresi 4 sa
• Batarya (Kulaklık) 54 mAh
• Batarya (Şarj Kutusu) 475 mAh

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

Xiaomi Redmi Buds 6 Tam Kablosuz Kulaklık Yorumları (19 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

uye_177534837818 Profil Resmi

11 yorum

uye_177534837818 Bende bundan var ses kalitesi nasılsır falan bilmiyom düz kulaklık benim için 2k ya değer mi bence 1k ya fiyatada bundan bulunur benim düşüncelerim bunlar size kalmış
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 hafta önce
uye_177168785493 Profil Resmi

1 yorum

uye_177168785493 Merhabalar, ses seviyesi nasıl acaba, bir kulağım az duyoyor. Yüksek sesli kulaklık arıyorum
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
3 ay önce
Hüseyin Ö****** Profil Resmi

3 yorum

Hüseyin Ö****** @epey hepsiburada'daki ürün play versiyonu
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
4 ay önce
Epey Profil Resmi
Epey @Hüseyin Ö****** Güncellendi.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 4 ay önce
Çakalbakkal Profil Resmi

618 yorum

Çakalbakkal "All-in-one" sözüne uyan kulaklık. Nerdeyse ortalama bir kullanıcıyı memnun edecek kadar iyi. Herşeyden olsun karışık çerez gibi mantığı ile üretilmiş
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
5 ay önce
uye_176677303535 Profil Resmi

1 yorum

uye_176677303535 @Çakalbakkal knk 1500-2000 tl arası bütçem var kafam çok karışık bunu mu almalıyım qyc melobuds pro mu benim için en önemli şey ses kalitesi ve kulağı rahatsız etmemesi hangisi daha iyidir bilgin var mı
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 5 ay önce
Çakalbakkal Profil Resmi

618 yorum

Çakalbakkal @uye_176677303535 cmf buds 2, bu da olabilir. Qcy tavsiye etmiyorum h3 pro iyi ama melobuds pro kronik kulaklık ses gitmesi sorunu var. Bu üçünden birini almanı tavsiye ederim.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 5 ay önce
KwomTR Profil Resmi

1 yorum

KwomTR @Çakalbakkal cmf buds2 mi yoksa bumu birini alacak olsan hangisini alırdın
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 4 ay önce
everything y** w*** b** Profil Resmi

4 yorum

everything y** w*** b** Mi mağazasından aldım. Tavsiye ederim , sesi inanılmaz iyi, gürültü engellemesi çok çok iyi hatta gürültü engellemeyi aktif etmeseniz bile sesi bayağı kesiyor, kulaklık özellikleri çok fazla ve mükemmel, uygulaması ile birlikte epey kullanışlı oluyor, kapağı dandik gelmişti ama baya sağlammış.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
6 ay önce
Çakalbakkal Profil Resmi

618 yorum

Çakalbakkal @criper m** yok estağfurullah sorun değil.
Redmi buds 6 alman daha mantıklı olacaktır. Qcy her ne kadar özellikli olsada uzun vadede sorun çıkartır. Redmi al,daha iyi olur. Şimdiden hayırlı olsun. Buds 5 pro ben kullanıyorum gayet güzel ldac fakan ama fiyatı 2 katı nerdeyse bunun
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
6 ay önce
criper m** Profil Resmi

5 yorum

criper m** qcy ht08 in mi bunun mu ses kalitesi daha iyidir bilen biri söyleye bilir mi çok kararsız kaldım

qcy ye ses kalitesinden dolayı çok laf eden var fakat ldac ver redmi de ldac yok ama ses kalitesi olarak daha iyi gibi geldi bilen biri var mı
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
6 ay önce
Çakalbakkal Profil Resmi

618 yorum

Çakalbakkal @criper m** ben redmiden yanayım qcy uzun süre sonra sorun çıkartıyor evet aac ldac kalitesi vermez ama uzun ömürlü olsun bence redmi buds 6 daha iyi
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 6 ay önce
criper m** Profil Resmi

5 yorum

criper m** @Çakalbakkal çok sağol kararsızkaldım bende redmi düşünüyordum sende değince bunu alcam galiba
Faydalı (1) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 6 ay önce
criper m** Profil Resmi

5 yorum

criper m** @Çakalbakkal demeyi unuttum sence redmi buds pro 5 nasıldır

soru sorup durup darlıyor gibi oldum kusura bakma o konudada
Faydalı (1) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 6 ay önce
Emir E***** Profil Resmi

1 yorum

Emir E***** Samsung Galaxy Buds FE kullanıyorum şu anda ve bu kulaklıkla karşılaştırma yaptığım zaman bu cihaz bir tık daha önce. Açıkçası Buds FE'yi severek alsam da 4 5 ay geçmiştir herhalde kullanalı, kulaklığın silikonları uzun süreli kullanımda ağrı yapabiliyor. Kulağınız zamanla alışınca sorun yaratmıyor ama alışana kadar ağrıyor yani. Silikonu çıkarınca da kulaktaki duruşu güven vermedi bana, düşecek hissiyatı oluyor bende. Bunun dışında büyük ihtimalle Samsung cihazlarda kullanmamandan dolayı bağlantı konusunda gecikme oluyor. Hatta telefonda kullanınca bazen otomatik bağlantı kopuyor. Bluetoothu açıp kapatarak çözüyorum bu sorunu. Onun dışında sessiz ortamdayken kulaklığı konuşmak için kullanınca çok işe yarıyor. Sesli ortamda ANC açık olsa da sesim biraz boğuk geliyor arkadaşlarımın söylediklerine göre. Müzik konusunda çok güzel. rahatsızlık duymadan dinleyebiliyorum şarkıları. Eksi yanlarının kulaklıktan artık zevk almamamı sağladığı için bunu almayı planlıyorum. Umarım şu anki kulaklığımın yerini aratmaz. Devamını Oku
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
11 ay önce
Çakalbakkal Profil Resmi

618 yorum

Çakalbakkal Epey bu kulaklıkta maalesef oyun modu yoktur bilginiz olsun. Güncellemesini arz ederim
Faydalı (1) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 yıl önce
Epey Profil Resmi
Epey @Çakalbakkal Güncellendi.
Faydalı (1) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 1 yıl önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.