3.7 (3 oy) / 2 yorum
Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Bluetooth:
Var
Bluetooth Standardı:
5.4
Empedans:
Mikrofon:
Var
Kumanda:
Var
Sürücü Çapı:

Xiaomi Redmi Buds 8 Active Tam Kablosuz Kulaklık Fiyatları

Xiaomi Redmi Buds 8 Active Mavi

Satıcı: BittiBitiyor

1.184,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

1 1194
Xiaomi REDMI Buds 8 Active Mavi Bluetooth Kulaklık (Xiaomi Türkiye Garantili)

Satıcı: BittiBitiyor

1.123,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 1123.00
Xiaomi REDMI Buds 8 Active Mavi Bluetooth Kulaklık (Xiaomi Türkiye Garantili)

Satıcı: BittiBitiyor

1.123,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

3 1123.00
Xiaomi Redmi Buds 8 Active Siyah

Satıcı: KRAFT DTM

1.193,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

4 1203
Xiaomi Redmi Buds 8 Active Tws Kulak Içi Bluetooth Kulaklık - Siyah

Satıcı: Hepsiburada | 106 yorum

1.198,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

5 1198.70
Xiaomi Redmi Buds 8 Active Bluetooth 5.4 Kulak İçi Kulaklık mavi

Satıcı: BittiBitiyor

1.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

6 1199.00
Xiaomi Redmi Buds 8 Active Bluetooth 5.4 Kulak İçi Kulaklık mavi

Satıcı: n11

1.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

7 1199.00
Xiaomi Redmı Buds 8 Active (Xiaomi Türkiye Garantili)

Satıcı: BittiBitiyor

1.231,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

8 1231.10
Xiaomi Redmi Buds 8 Active Tws Kulak Içi Bluetooth Kulaklık - Siyah

Satıcı: FİXELEKTRONİK | 106 yorum

1.239,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

9 1239.00
Xiaomi REDMI Buds 8 Active Beyaz Bluetooth Kulaklık

Satıcı: KRAFT DTM

1.249,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

10 1259
Xiaomi Redmi Buds 8 Active TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık - Mavi

2 yorum

1.249,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

11 1249.00
Xiaomi Redmi Buds 8 Active TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık - Beyaz 1.249,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

12 1249.00
Xiaomi Redmi Buds 8 Active Mavi

Satıcı: BittiBitiyor

1.294,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

13 1294.10

Xiaomi Redmi Buds 8 Active Tam Kablosuz Kulaklık Fiyat Geçmişi

Xiaomi Redmi Buds 8 Active Tam Kablosuz Kulaklık Temel Özellikleri

Var
5.4
Var
Kullanım Süresi (Genel):
7 saat
Şarj Tipi:
Düşük Frekans (Bas):
20 Hz
Yüksek Frekans (Tiz):

Xiaomi Redmi Buds 8 Active Tam Kablosuz Kulaklık Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

• Bağlantı Tipi Tam Kablosuz
• Bluetooth Var
• Bluetooth Standardı 5.4
• Bluetooth Profili HFP A2DP AVRCP
• Bluetooth Özellikleri BLE AAC SBC
• Çoklu Bağlantı Var
• Kablolu Kullanabilme Yok
• Kullanım Süresi (Genel) 7 saat
• Şarj Kutusu Süresi (Genel) 37 saat
• Şarj Tipi Şarj Kutusu USB-C
• Hızlı Şarj Var
• Hızlı Şarj Süresi 10 dk
• Hızlı Şarj Kullanım Süresi 2 sa
• Batarya (Kulaklık) 37 mAh
• Batarya (Şarj Kutusu) 475 mAh

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

Xiaomi Redmi Buds 8 Active Tam Kablosuz Kulaklık Yorumları (2 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

EFI Shell Profil Resmi

228 yorum

EFI Shell Redmi Buds 8 çıkmış:
https://www.mi.com/prod/redmi-buds-8
https://www.notebookcheck.net/Xiaomi-launches-new-affordable-wireless-earbuds-with-up-to-44-hour-battery-life.1279385.0.html
https://www.gizmochina.com/2026/04/21/redmi-buds-8-launch-anc-11mm-driver-specs-price/
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 ay önce
Epey Profil Resmi
Epey @EFI Shell https://www.epey.com/kulaklik/xiaomi-redmi-buds-8.html
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 1 ay önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.